آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

قرار است مقاومت بعدی شیبا (SHIB) محوری باشد

تاجری با درآمد 120 میلیون دلار، 18 میلیون دلار ارز دیجیتال شیبا را خرید

قرار است مقاومت بعدی شیبا (SHIB) محوری باشد

به گزارش زوم ارز، شیبا در حال نزدیک شدن به سطوح مقاومت کلیدی است که می‌تواند جهت حرکت بعدی قیمت آن را تعیین کند. با توجه به متحرک نمایی ۲۶ روزه و سپس متحرک نمایی ۵۰ روزه، اهداف اصلی قیمت SHIB در آینده قابل پیش‌بینی هستند.

در حال حاضر SHIB به قیمت حدود ۰.۰۰۰۰۲۳۷۹ دلار معامله می‌شود، در حالی که قیمت آن به یک مثلث نزولی تثبیت شده است. اخیراً، حرکت این قیمت نشان‌دهنده یک شکست است. اولین سطح مقاومت برای SHIB حدود ۰.۰۰۰۰۲۳۸۵ دلار، که معادل با متحرک نمایی ۲۶ روزه است. در صورت موفقیت در شکستن این سطح، هدف بعدی متحرک نمایی ۵۰ روزه، که در حال حاضر تقریباً ۰.۰۰۰۰۲۵۲۷ دلار است، خواهد بود.

تجزیه و تحلیل انجام شده نشان می دهد که حجم معاملات در حال افزایش است، و این فشار قابل توجهی در خریدهای اخیر به واحد افت نهفته است. این اعلام می‌کند که سرمایه‌گذاران به تجمیع کردن ارز دیجیتال SHIB با قیمت‌های کمتر در آستانه افت به دام افتاده‌اند، که احتمالاً می‌تواند از بروز شکست‌های حتمی بپرهیزد. در حدود ۴۵، شاخص قدرت نسبی نشان می‌دهد که SHIB نه خریداری بیش از حد دارد و نه فروش بیش از حد، که به وجود یک فضای پرتراکم برای حرکت بالا اشاره دارد.

قرار است مقاومت بعدی شیبا (SHIB) محوری باشد
قرار است مقاومت بعدی شیبا (SHIB) محوری باشد

بررسی معیارهای زنجیره ای، تعداد تراکنش های بزرگ و حجم آنها بینش های بیشتری را ارائه می دهد. طی ماه گذشته، افزایش قابل توجهی در تراکنش‌های بزرگ مشاهده شد که در ۱۳ مه به ۲۸۰ تراکنش رسید. حجم این تراکنش‌ها در همان روز به ۹.۶ تریلیون SHIB رسید که نشان‌دهنده فعالیت قابل توجه نهنگ‌ها است.

نمودارها نشان می دهد که در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۰۶ معامله بزرگ با ارزش ۳.۸۸ تریلیون SHIB صورت گرفته است. این حجم بالای تراکنش‌ها نشان‌دهنده اقبال و تعامل فعال دارندگان بزرگ است. اگر این روند ادامه یابد، ممکن است باعث حرکت بهبودی در قیمت SHIB شود.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

با توجه به وضعیت فعلی بازار و داده‌های زنجیره‌ای، امکان دارد که SHIB در طی ۲۴ ساعت آینده با مشکل مواجه شود. دو EMA 26 روزه و ۵۰ روزه از جمله سطوح کلیدی هستند که باید توجه کرد. اگر SHIB توانایی اختراق این سطوح مقاومت را با حجم معتبری داشته باشد، ممکن است نشانه یک روند مخالفتی باشد و باعث آغاز یک حرکت صعودی جدید شود.

منبع: u.today


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده