آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بهترین کیف پول شیبا اینو Shib در سال ۱۴۰۲

بهترین کیف پول شیبا اینو Shib

بهترین کیف پول شیبا اینو Shib، در زمان نگارش این مقاله، در ۲۴ ساعت گذشته ارز شیبا اینو رشد بسیار مناسبی داشته است. این رشد و دیگر رشد های این توکن سبب می شود تا افراد زیادی به سمت خرید این توکن بروند. همیشه یکی از مشکلاتی که در این مواقع پدیدار می شود، مشکل پیدا نمودن کیف پول برای ذخیره ارز و یا توکن می باشد.

اگر شما نیز یکی از افرادی هستید که اقدام به خرید توکن شیبا کرده اید، احتمالاً قبل از خرید به دنبال یک کیف پول مناسب بودید. برای اینکه بخواهید کیف پول رمز ارز و یا توکن مورد نظرتان را پیدا کنید، بسیار باید کوشا باشید. ما در سایت زوم ارز تمام کار ها را آسان کرده ایم و به راحتی شما کمک کرده ایم. شما در این مقاله می توانید با تمامی کیف پول های توکن شیبا اینو آشنا شوید. اما قبل از اینکه بخواهیم به سراغ اصل مطلب برویم، بد نیست تا کمی درباره این توکن صحبت کنیم.

اگر به سایت کوین مارکت کپ مراجعه کنید، اطلاعات کاملی را می توانید از این توکن مشاهده کنید. لازم به ذکر است که جز سایت کوین مارکت کپ ما در سایت زوم ارز به صورت فارسی و کاملاً روان، این توکن را به صورت کامل و جامع به شما معرفی کرده ایم. شما می توانید تنها با جستجوی نام این ارز در سایت زوم ارز، به مقاله آن دسترسی پیدا کنید.

حال که کمی با ارز دیجیتال شیبا اینو آشنا شدید،اما اگر می خواهید کامل این توکن را بررسی نمایید حتما مقاله ارز دیجیتال شیبا اینو را مطالعه نمایید.همچنین تیم زوم ارز جدیدترین اخبار شیبا و همچنین تحلیل ارز شیبا را به صورت هفتگی برای شما آماده کرده است.شما نیز می توانید با مطالعه این موارد همراه تیم زوم ارز باشید. حال نوبت به این رسیده است که به سراغ معرفی کیف پول های آن برویم، در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی ویدیویی بهترین کیف پول های شیبا اینو


بهترین کیف پول شیبا Shib

کیف پول شیبا Shib
کیف پول شیبا Shib

در حال حاضر، کیف پول هایی که از توکن شیبا پشتیبانی می کنند، به نوعی بهترین کیف پول به حساب می آید. اگر قصد ذخیره سازی شیبا در کیف پول های سخت افزاری را دارید، باید بدانید که در حال حاضر تنها دو کیف پول سخت افزاری که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم، از توکن شیبا اینو پشتیبانی می کند. یکی از سؤالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که بهترین کیف پول شیبا کدام است؟

یا اگر بخواهیم این سؤال را به گونه ای دیگر بگوییم، این‌گونه می پرسند که بهترین کیف پول سخت افزاری شیبا اینو چه کیف پولی است و یا اینکه بهترین کیف پول نرم افزاری شیبا اینو کدام کیف پول است؟

پاسخ به این سؤال با خودتان است. طبق توضیحات و همچنین مزایا و معایب، باید مشخص کنید که کدام یک از کیف پول های معرفی شده بهترین کیف پول هستند. اگر قصد دارید تا درباره کیف پول های نام برده شده اطلاعات بیشتری کسب کنید، می توانید در سایت زوم ارز نام کیف پول مورد نظرتان را جستجو کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا با مزایا و معایب کیف پول شیبا اینو آشنا شوید.


انواع کیف پول های توکن شیبا اینو

انواع کیف پول های توکن شیبا اینو
انواع کیف پول های توکن شیبا اینو

همان‌طور که گفتیم، در این قسمت از مقاله قصد داریم تا به صورت کامل به کیف پول های توکن شیبا اینو اشاره کنیم. اگر قصد آشنایی با کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری این توکن را دارید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید.


معرفی کیف پول های سخت افزاری ارز شیبا اینو

 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S یکی از کیف پول های برتر سخت افزاری می باشد. به نوعی باید بگوییم که این کیف پول جز ۵ کیف پول برتر و خوش قیمت است. خوشبختانه قیمت کیف پول Ledger Nano S مناسب است و هر فردی می تواند آن را تهیه کند. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که از کجا باید کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S یا باقی کیف پول های سخت افزاری را خریداری کنیم؟

اگر قصد خرید کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S و یا باقی کیف پول های سخت افزاری را دارید، باید از فروشگاه های معتبر اقدام به خرید کنید. سعی کنید قبل از خرید حتماً اطلاعات کاملی از فروشگاه به دست بیاورید تا بتوانید به آن اطمینان کنید. اگر این موضوع اتفاق نیفتد، امکان اینکه سرمایه تان را از دست بدهید وجود دارد.

خوشبختانه کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S از سیستم عامل های موبایل و کامپیوتر پشتیبانی می کند. شما می توانید به راحتی در این سیستم عامل ها با این کیف پول کار کنید. اگر قصد انتخاب کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S را دارید اما مشتاق هستید تا با مزایا و معایب آن آشنا شوید، حتماً ادامه مقاله را دنبال کنید.

مزایا:

 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 • قیمت مناسب

معایب:

 • کیف پول Ledger Nano S کمی قدیمی است. ممکن است برخی از آپدیت ها برای اضافه شدن رمز ارز های جدید را دریافت نکند.

برای مطالعه ی بیشتر درباره ی کیف پول Ledger کلیک کنید

 1. کیف پول سخت افزاری Trezor T

کیف پول سخت افزاری Trezor T
کیف پول سخت افزاری Trezor T

اگر در صدد خرید کیف پول های سخت افزاری باشید، قطعاً نام این کیف پول را به عنوان بهترین کیف پول سخت افزاری شنیده اید. امروزه این کیف پول به نوعی بهترین کیف پول سخت افزاری تلقی می شود. کیف پول سخت افزاری Trezor T، یک کیف پول با امنیت بسیار بالا می باشد. شما می توانید بدون ایجاد هرگونه مشکلی رمز ارز های خود را در این کیف پول ذخیره سازی کنید.

در صورتی که قصد ندارید برای خرید کیف پول های سخت افزاری هزینه زیادی پرداخت کنید، باید از خرید این کیف پول منصرف شوید چراکه قیمت کیف پول سخت افزاری Trezor T نسبت به مدل Trezor One بیشتر است. اگر با مدل Trezor One آشنا نیستید، می توانید در سایت زوم ارز با جستجوی نام این کیف پول اطلاعات کاملی درباره آن به دست بیاورید.

خوشبختانه شما می توانید از کیف پول Trezor T در سیستم عامل های مختلف ( کامپیوتر و موبایل ) استفاده کنید. اگر قصد خرید این کیف پول را دارید، سعی کنید از یک فروشگاه معتبر آن را خریداری کنید. در صورتی که محصول خریداری شده فیک باشد، امکان از دست رفتن سرمایه تان وجود خواهد داشت. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • امنیت مناسب
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

معایب:

 • قیمت آن نسبتاً بالا است

برای مطالعه ی بیشتر درباره ی کیف پول ترزور (Trezor) کلیک کنید


معرفی کیف پول های نرم افزاری ارز شیبا اینو

 1. کیف پول نرم افزاری تراست Trust

کیف پول نرم افزاری تراست Trust
کیف پول نرم افزاری تراست Trust

کیف پول تراست امروزه به عنوان یکی از محبوب ترین و معروف ترین کیف پول های نرم افزاری به شما می رود. شما می توانید در کیف پول تراست توکن شیبا اینو را ذخیره سازی کنید. خوشبختانه این کیف پول جز ارز دیجیتال شیبا از رمز ارز های مختلفی پشتیبانی می کند. شما می توانید به راحتی آن ها را در این کیف پول ذخیره سازی کنید. اگر به دنبال یک کیف پول نرم افزاری هستید که امنیت مناسب و بالایی داشته باشد، تراست ولت می تواند یکی از انتخاب های شما باشد.

متأسفانه در حال حاضر تراست ولت تنها از نسخه موبایل پشتیبانی می کند و شما نمی توانید از این کیف پول در کامپیوتر خود استفاده کنید. اگر به دنبال یک کیف پول هستید که بتوانید از آن جز موبایل در کامپیوتر نیز استفاده کنید، تراست ولت مناسب شما نمی باشد. متأسفانه یکی از ضعف های امنیتی تراست ولت عدم پشتیبانی از احراز هویت دو عاملی می باشد. اما توجه داشته باشید که این موضوع سبب نمی شود تا بگوییم که تراست ولت امن نیست.

اگر شما از کیف پول تراست به درستی استفاده کنید، می توانید بدون هیچ نگرانی رمز ارز های خود را در آن نگهداری کنید. در حال حاضر گزارش منفی نسبت به امنیت تراست ولت مشاهده نشده است. توجه داشته باشید که همیشه در هر کیف پول رعایت برخی از نکات امنیتی با خودتان است. اگر قصد دارید تا با مزایا و معایب تراست ولت آشنا شوید، حتماً ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

مزایا:

 • امنیت مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • رابط کاربری مناسب

معایب:

 • عدم پشتیبانی از احراز هویت دو عاملی
 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 1. کیف پول نرم افزاری کوینومی Coimomi

کیف پول نرم افزاری کوینومی Coimomi
کیف پول نرم افزاری کوینومی Coimomi

کیف پول کوینومی از دیگر کیف پول های نرم افزاری که شما می توانید از آن برای ذخیره رمز ارز هایتان استفاده کنید. تقریباً باید بگوییم که کیف پول کوینومی جز ۱۰ کیف پول برتر نرم افزاری می باشد. شما می توانید در این کیف پول رمز ارز ها و توکن های مختلفی را ذخیره سازی کنید. یکی از این توکن ها، توکن شیبا اینو می باشد.

خوشبختانه این کیف پول نیز از امنیت مناسبی پشتیبانی می کند و شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که در کیف پول کوینومی، نیز همانند تراست باید نکات امنیتی را رعایت کنید. البته ناگفته نماند که نه تنها در این دو کیف پول بلکه اگر در تمام کیف پول های نرم افزاری نکات امنیتی را رعایت کنید، تقریباً مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد.

برعکس کیف پول تراست ولت، کوینومی از تمام سیستم عامل های موجود پشتیبانی می کند. شما می توانید از کوینومی در سیستم عامل های ویندوز، مک، لینوکس، اندروید، ای او اس استفاده کنید.

خوشبختانه کیف پول کوینومی رابط کاربری مناسبی دارد. فرقی نمی کند که مبتدی هستید یا حرفه ای چراکه می توانید به راحتی با این کیف پول کار کنید و رمز ارز ها و همچنین توکن های خود را در آن ذخیره کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب کیف پول کوینومی آشنا شوید.

مزایا:

 • امنیت مناسب
 • رابط کاربری کاربر پسند
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف

معایب:

 • کیف پول کوینومی متن باز نیست.
 1. کیف پول نرم افزاری اکسودوس Exodus

کیف پول نرم افزاری اکسودوس Exodus
کیف پول نرم افزاری اکسودوس Exodus

تقریباً می توان گفت که کیف پول اکسودوس یک کیف پول نوپا است چراکه در سال ۲۰۱۶ وارد بازار ارز های دیجیتال شد. شما می توانید از این کیف پول به راحتی برای ذخیره ارز ها و همچنین توکن ها استفاده کنید. خوشبختانه این کیف پول از توکن شیبا نیز پشتیبانی می کند.

رابط کاربری کیف پول اکسودوس مناسب است و شما می توانید به راحتی با این کیف پول کار کنید و رمز ارز ها و همچنین توکن های خود را ذخیره سازی کنید. اکسودوس ولت از یک صرافی داخلی پشتیبانی می کند. شما می توانید به راحتی رمز ارز های خود را در این صرافی معامله کنید. توجه داشته باشید که کارمزد معامله در این صرافی کمی بالا است و ممکن است انجام این کار صرفه اقتصادی نداشته باشد.

برای استفاده از کیف پول اکسودوس بهتر است از یک نرم افزار تغییر ای پی استفاده کنید. سعی داشته باشید تا ای پی شما پس از تغییر ثابت باشد تا مشکلی برایتان ایجاد نشود. خوشبختانه امنیت کیف پول اکسودوس مناسب است و شما می توانید به راحتی و بدون ایجاد هر گونه مشکلی با این کیف پول کار کنید.

متأسفانه این کیف پول همانند تراست ولت از تایید دو مرحله ای پشتیبانی نمی کند. البته ناگفته نماند که این موضوع به عنوان ضعف بزرگ امنیتی محسوب نمی شود چراکه اگر درست از این کیف پول استفاده کنید مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد.

کیف پول اکسودوس قابل استفاده در تمام سیستم عامل ها می باشد. شما می توانید در ویندوز، مک و حتی لینوکس و اندروید و ای او اس از این کیف پول استفاده کنید.

اگر در هنگام کار با این کیف پول با مشکل رو به رو شدید، می توانید با جستجوی نام آن در سایت زوم ارز، به مقاله اختصاصی این کیف پول مراجعه کنید. ما در مقاله اختصاصی این کیف پول به صورت کامل آن را شرح داده ایم و آموزش استفاده از این کیف پول به صورت ویدیویی را نیز داده ایم. در ادامه همراه ما باشید تا با مزایا و معایب آن آشنا شوید.

مزایا:

 • پشتیبانی از صرافی داخلی
 • رابط کاربری مناسب
 • امنیت مناسب
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • پشتیبانی از رمز ارز ها و توکن های مختلف

معایب:

 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

نگاه کلی به کیف پول های شیبا اینو

نگاه کلی به کیف پول های توکن شیبا اینو
نگاه کلی به کیف پول های توکن شیبا اینو
ردیف نام کیف پول نوع کیف پول نوع سیستم عامل
۱ Ledger Nano S سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
۲ Trezor T سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
۳ Trust نرم افزاری موبایل
۴ Coinomi نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
۵ Exodus نرم افزاری موبایل و کامپیوتر

اینفوگرافیک انواع کیف پول شیبا اینو Shib

اینفوگرافیک انواع کیف پول شیبا اینو
اینفوگرافیک انواع کیف پول شیبا اینو

کلام آخر درباره ی کیف پول شیبا اینو Shib

یکی از سؤالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که منظور از متن باز نبودن کیف پول چیست؟ زمانی که می گوییم یک کیف پول متن باز نیست منظور این است که فردی نمی تواند آن را ویرایش کند. این موضوع سبب می شود تا کیف پول نتواند به خوبی پیشرفت کند. تقریباً این موضوع به عنوان یک مشکل ثبت نمی شود اما می توان به آن اشاره نمود.

در صورتی که در هنگام کار با هر کیف پول با مشکل مواجه شدید، می توانید با جستجوی نام آن کیف پول در سایت زوم ارز، هم اطلاعات کاملی درباره آن کیف پول به دست بیاورید و هم آموزش کار با آن کیف پول را مشاهده کنید.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله”کیف پول شیبا اینو Shib” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید:

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

10 دیدگاه دربارهٔ «بهترین کیف پول شیبا اینو Shib در سال ۱۴۰۲;

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده