آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار: Dogwifhat در Solana با افزایش ۲۱% به جمع عضوان برجسته DOGE و SHIB پیوست.

نیم نگاهی به بازار: Dogwifhat در Solana با افزایش ۲۱% به جمع عضوان برجسته DOGE و SHIB پیوست.

به گزارش زوم ارز،

در یک صعود سرگیجه‌آور، Dogwifhat ، سکه میم داغ‌ترین سکه در شبکه سولانا، امروز با رشد شگفت‌انگیز ۲۱ درصدی به یک اوج رسید. با قیمت ۰.۴۶ سنت دلار، که بالاترین سطح از اواسط ژانویه است، این افزایش باعث شده است که ارزش بازار Dogwifhat به نزدیکی نیم میلیارد دلار برسد و آن را به عنوان ۱۲۳امین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تصدیق کند، به گزارش CoinMarketCap.

اما آنچه واقعاً توجه را به خود جلب می‌کند، افزایش شگفت‌انگیز Dogwifhat در میان سکه‌های میم برتر است. با پیشی گرفتن از رقابت‌های سنگین مانند FLOKI و MEME، Dogwifhat اکنون با افتخار در میان پنج سکه میم برتر از نظر ارزش بازار قرار دارد. همسایگان جدید آن در این رده‌بندی شامل Dogecoin ، Shiba Inu، Bonk Inu  و PepeCoin  هستند.

جدول میم کوین
جدول میم کوین

چیزی که حتی حیرت آورتر است سرعت صعود Dogwifhat به رتبه هاست. تنها در سه ماه کوتاه، موقعیت خود را به عنوان یک بازیکن قدرتمند در عرصه میم کوین تثبیت کرده است.

WIF PEPE را تصاحب می کند؟ شاید

با توجه به آینده، تحلیلگران حدس می‌زنند که سفر Dogwifhat به سوی برتری در دسته‌ی سکه‌های میم هنوز به پایان نرسیده است. با توجه به اینکه ارزش بازار آن تنها با ۶۰ میلیون دلار پس از PepeCoin قرار دارد، افزایشی متوسط ۱۳ درصدی ممکن است باعث شود Dogwifhat همتای قورباغه‌ای خود را پیشی بگیرد و به برتری برسد.

نمودار قیمت
نمودار قیمت

احساس صعودی پیرامون Dogwifhat با تأیید غیرمنتظره اشخاص معروف، مانند لبرون جیمز با کلاه بافتنی که به یاد میم‌های محبوب است، بیشتر می‌شود. این غیرقابل پیش‌بینی بودن تنها هیجان مربوط به آینده میم‌کوین را افزایش می‌دهد.

با توجه به اینکه سرمایه‌گذاران با اشتیاق روند صعودی Dogwifhat را تماشا می‌کنند، یک نکته قطعی است: میم‌کوین سولانا، عزیزم، خود را به خوبی در بین رده‌های برتر میم‌های DOGE و SHIB تثبیت کرده است و دارای پتانسیل‌هایی بیشتری است. ارتفاعاتی در آینده منتظر آن است.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده