لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

به گفته کریس برنیسکه، سولانا عملکرد بهتری را از اتریوم نشان خواهد داد.

مدیر اجرایی سابق گلدمن ساکس می‌گوید: سولانا (SOL) شبیه اتریوم در سال ۲۰۱۸ با پتانسیل عملکرد خوب است.

به گفته کریس برنیسکه، سولانا عملکرد بهتری را از اتریوم نشان خواهد داد.

به گزارش زوم ارز، یک سرمایه‌دار خطرپذیر می‌گوید که به نظر می‌رسد سولانا از اتریوم بهتر عمل خواهد کرد.

کریس برنیسک، بنیانگذار Placeholder Capital، با ۲۶۳۰۰۰ دنبال کننده خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X می گوید که به نظر می رسد سولانا (SOL) آماده عملکرد بهتر از آلتکوین برتر در طول دوره است. گسترش ریسک بعدی در بازارهای کریپتو.

با نگاهی به جفت SOL/ETH، Burniske اشاره می‌کند که سولانا از قبل سطح ۰.۰۱ ETH را پس گرفته است و ممکن است در مسیر رسیدن به ۰.۰۲ ETH در ضربه بعدی باشد.

“SOL: 0.01 ETH اول بازیابی شد، ۰.۰۲ ETH در گسترش ریسک بزرگ بعدی؟”

منبع: Chris Burniske/X
منبع: Chris Burniske/X

سرمایه‌گذار کهنه کار ارزهای دیجیتال خاطرنشان می‌کند که پیش‌بینی او انتقادی از اتریوم نیست و او به طور همزمان در مورد ETH و SOL صعودی است.

“برای کسانی که فکر می کنند این حمله به ETH است، دوباره فکر کنید. نگهداری و پشتیبانی از هر دو دارایی و شبکه بسیار آسان است – خطرات مختلف، چشم اندازهای متفاوت، هر دو خوب خالص. مدت‌هاست که همین کار را با بیت‌کوین و اتریوم انجام می‌دهم، که باعث ناراحتی [بیت‌کوین maxis] قدرتمند شده است.»

طبق گفته Burniske، سولانا به دلیل کارمزدهای تراکنش کمتر و توان عملیاتی بالاتر، نشانه‌هایی از “زندگی از خاکستر” را نشان می‌دهد.

“راه اندازی بی سروصدا محصول، عملکرد ارتقا یافته، هزینه های کمتر، توان عملیاتی بیشتر، بدون هیاهو – همه نشانه هایی از یک چرخه محصول جدید است که از خاکستر زنده می شود.”

Solana به شدت از بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی ۲۵۹.۲۴ دلار که در نوامبر ۲۰۲۱ تعیین شده بود، به قیمت فعلی خود به ۱۹.۴۵ دلار کاهش یافته است، یعنی ۹۲.۵٪ کاهش ارزش.


منبع: dailyhodl.com

حامد محمدی فر
حامد محمدی فر
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده