لایت فارکس

CoinShares می‌گوید سولانا محبوب‌ترین آلت‌کوین در میان سرمایه‌گذاران است

مدیر اجرایی سابق گلدمن ساکس می‌گوید: سولانا (SOL) شبیه اتریوم در سال ۲۰۱۸ با پتانسیل عملکرد خوب است.

CoinShares می‌گوید سولانا محبوب‌ترین آلت‌کوین در میان سرمایه‌گذاران است

به گزارش زوم ارز،

علاقه به آلت کوین ها ممکن است کاهش یافته باشد زیرا سرمایه گذاران بزرگ ارزهای دیجیتال پول نقد را از وجوه خارج می کنند، اما یک سکه همچنان آنها را هیجان زده می کند: سولانا.

در طول هفت هفته گذشته، سرمایه‌گذاران تا حد زیادی از محصولات سرمایه‌گذاری رمزنگاری خارج شده‌اند، مدیر دارایی دیجیتال اروپایی CoinSharesگفت span> در گزارش دوشنبه.

اما در نه هفته گذشته، سرمایه گذاران نهادی در عین حال پول نقد را به دهمین دارایی دیجیتال بزرگ بر اساس ارزش بازار، Solana (SOL).

CoinShares گفت که در هفته گذشته ۷۰۰,۰۰۰ دلار در SOL از طریق ارائه دهندگان سرمایه گذاری رمزنگاری سرمایه گذاری شده است و این ارز دیجیتال را به “محبوب ترین آلتکوین در بین سرمایه گذاران در حال حاضر تبدیل می کند.”

و جریان ورودی سال تا به امروز با تمرکز بر SOL در حال حاضر ۲۶ میلیون دلار است.

در مقابل، سرمایه گذاران در هفته گذشته ۸.۶ میلیون دلار از محصولات سرمایه گذاری Polygon و ۳.۲ میلیون دلار از Ethereum< خارج کردند. /span>.

⏰ بیایید هفته را با دوشنبه رمزنگاری خود شروع کنیم! امروز، با @jbutterfill، بحث می کنیم:
– @Grayscale و SEC: آیا رویدادهای جاری می توانند پذیرش ETF های #Bitcoin را تسهیل کنند؟
– پیشرفت های @0xPolygonLabs که ادغام لایه ۲ در #اتریوم را تسهیل می کند- فرصت های بالقوه … pic.twitter.com/yAmUA6sQXx

— CoinShares (@CoinSharesCo) 4 سپتامبر ۲۰۲۳

سرمایه گذاران ۳.۸ میلیون دلار به بیت کوین، بزرگترین دارایی دیجیتال از نظر ارزش بازار، اختصاص دادند و برای نوزدهمین هفته متوالی از محصولات کوتاه بیت کوین خارج شدند.

بنیانگذار سولانا می گوید که SOL FTX باید بین مشتریان توزیع شود

این گزارش اضافه کرد که “حجم معاملات در هفته گذشته بسیار بالاتر از میانگین بود” و در مجموع به ۲.۸ میلیارد دلار رسید.

SOL دارایی مورد استفاده برای انجام تراکنش‌ها در Solana است، یک بلاک چین که توسعه‌دهندگان از آن برای ساختن برنامه‌های غیرمتمرکز استفاده می‌کنند که می‌تواند هر چیزی از بازی های تیراندازی اول شخص تا پروتکل های وام دهی به مالی غیرمتمرکز.

و دارایی اخیراً کشش پیدا کرده است. ران کریستنسن، بنیانگذار و مدیر عامل MakerDAO، پیشنهاد راه اندازی زنجیره جدید پروژه را بر روی یک پلتفرم مبتنی بر Solana داد.


منبع: decrypt.co

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده