آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

در ۲۴ ساعت اخیر شیبا، با یک افزایش ۶۰٪ رشد کرد

در 24 ساعت اخیر شیبا، با یک افزایش 60٪ رشد کرد

در ۲۴ ساعت اخیر شیبا، با یک افزایش ۶۰٪ رشد کرد

به گزارش زوم ارز، سیستم Shiba Inu در حال حاضر توانسته است تعداد قابل توجهی از فعالیت‌ها را در Shibarium، شبکه خود، به طور چشمگیری افزایش دهد. در ۲۴ ساعت گذشته، افزایش معیارهای کلیدی بلاکچین توسط Shibarium اظهار شده است. براساس گزارش Shibariumscan، حجم تراکنش از ۵۱۵۰ به ۷۹۳۰ افزایش یافته است که نشان از رشد ۶۰ درصدی قابل توجه در این زمینه می‌دهد.

اففزایش حجم معاملات همزمان منجر به افزایش قابل توجه هزینه‌های شبکه شده است. تعداد توکن‌های BONE برای پرداخت این هزینه‌ها از ۱۶.۶۸ BONE به ۳۲ BONE در همان بازه زمانی افزایش یافت.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

با توجه به الگوی تراکنش Shibarium، BONE به عنوان کارمزد تراکنش به کار گرفته می‌شود و بخشی از این توکن‌ها به SHIB تبدیل شده و سپس سوخته می‌شوند. عمل سوزاندن تعداد توکن‌های Shiba Inu موجود در بازار را کاهش می‌دهد و احتمالا باعث افزایش قیمت آنها در طول زمان خواهد شد.

Shibarium Shiba Inu در 24 ساعت 60٪ در متریک کلیدی زنجیره ای افزایش یافت

چندین عنصر موجب افزایش فعالیت در شبکه می‌شوند. اخیراً نوسانات بازار باعث افزایش علاقه سرمایه‌گذاران به توکن‌های Shiba Inu شده است که این امر منجر به افزایش تقاضای تراکنش‌ها در Shibarium شده است.

Shibarium Shiba Inu در 24 ساعت 60٪ در متریک کلیدی زنجیره ای افزایش یافت

این فعالیت با افزایش ۱۳.۷ درصدی در تعداد حساب‌های فعال در شبکه، از ۶۸۷ به ۷۸۱ حساب، رشد قابل توجهی داشته است. علاوه بر این، در حالی که تعداد کاربران فعال افزایش یافته است، تعداد حساب‌های جدید ایجاد شده کاهش یافته است که نشان می‌دهد کاربران فعال وجودی در پایگاه داده به این فعالیت دامن می‌زنند.

این به نظر می‌رسد که دو مزیت اصلی افزایش حجم تراکنش‌ها و کاهش سیستماتیک توکن‌های SHIB از طریق رایت، به شکلی که شبکه رشد کرده و پتانسیل افزایش ارزش در آینده را دارد. این پویایی احتمالاً باعث انگیزه‌دهی علاقه‌مندان به SHIB می‌شود تا در شبکه Shiba Inu تازه نگه دارند و در سرمایه‌گذاری در آن ادامه دهند.

منبع: u.today


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده