آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نوسان قیمت شیبا اینو، آزمایشی برای مردم بازار ارز

آیا در آینده شیبا پیشرفت 5 برابر را تجربه خواهد کرد؟

نوسان قیمت شیبا اینو، آزمایشی برای مردم بازار ارز

به گزارش زوم ارز، SHIB KNIGHT، یک تحلیلگر رمزارز، اخیراً یک بررسی فنی از شیبا اینو (SHIB) ارائه داده است. او در این بررسی به حرکات اساسی قیمت، سطوح حمایت و مقاومت، و شاخص هایی که می توانند به شکل کلی کوین معروف میم SHIB را تحت تاثیر قرار دهند، پرداخته است.

آخرین تحلیل دینامیک سناریویی برای تجزیه و تحلیل SHIB در مقابل تتر (USDT) نشان می دهد که حرکات اخیر در قیمت و شاخص های فنی آن را نمایش می دهد. به تازگی، SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۸۱۵ تتر معامله شده بود، که نشانگر کاهش ۰.۰۰۰۰۰۱۱۹ یا ۶.۱۶٪ است در زمان آخرین به روز رسانی.

این دنباله ای از روند کاهشی است که اخیراً در الگوهای شمع‌های نمادین مشاهده شده است، با این حال اندکی بهبود نیز دیده شده است. اطلاعات نشان می دهند که سطوح قیمتی بین ۰.۰۰۰۰۱۷۰۰ تا ۰.۰۰۰۰۲۰۰۰ USDT حداقل نشانگر نوسانات مهم در بازار هستند.

شاخص‌های فنی مانند میانگین متحرک ساده ۲۰ دوره‌ای (SMA) مورد توجه تحلیل ارجاع قرار گرفته‌اند، که اطلاعاتی درباره روندهای بازار ارائه می‌دهد. افزایش حجم نیز مشاهده شده و این نشان می‌دهد که تعاملات فعال در بازار SHIB انجام شده است.

یک دیدگاه مهم از تحلیل، وضعیت SHIB نسبت به سطوح حیایی است. در حال حاضر، اشاره شده است که سطح حیاى در حداقل ۰.۰۰۰۰۱۷۸۱ USDT در نمودار هفتگی واقع شده است. تحلیلگران توصیه می‌کنند که این سطح حیاته می‌تواند بر پیچیدگی قیمت‌ها در آینده تاثیرگذار باشد و به طور پیش‌بینی شده ممکن است منجر به بازگشت شود.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

اخیراً، قیمت SHIB نزدیک به ۰.۰۰۰۰۱۸۰۳ USDT را نشان داده است، با آزمون مقاومتی. این اتفاقات پس از اوج‌های قبلی رخ داده و همراه با کاهش قیمت بوده‌اند. این سطح مقاومت می‌تواند به عنوان یک نقطه مهم برای عملکرد کوتاه‌مدت قیمت SHIB تلقی شود.

از زمان انتشار، قیمت SHIB به مقدار ۰.۰۰۰۰۱۸۵۸ دلار رسیده است که در طول ۲۴ ساعت گذشته با یک افزایش ۱.۸۰ درصدی روبرو بوده است. در مقابل، در هفته گذشته، SHIB با یک کاهش -۱۶.۲۴ درصدی مواجه شده است. این وضعیت نشان از نوسانات متداول در بازار ارزهای دیجیتال دارد که تأثیر گذار بر احساسات سرمایه گذاران و فعالیت‌های معاملاتی می‌باشد. وضعیت فعلی در بازار SHIB شامل ترکیبی از سطوح حمایت و مقاومت است که با نوسان حجم معاملات همراه است. تحلیلگران به دقت این تغییرات را مورد بررسی قرار داده و نظر خود را با جامعه SHIB در زمان تکامل بازار به اشتراک می‌گذارند.

منبع: coinedition.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده