آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نرخ سوختگی شیبا افزایش می یابد، تأثیر آن بر قیمت چیست؟

نرخ سوختگی شیبا افزایش می یابد، تأثیر آن بر قیمت چیست؟

نرخ سوختگی شیبا افزایش می یابد، تأثیر آن بر قیمت چیست؟

به گزارش زوم ارز،

  • شیبا اینو افزایش خیره کننده ۳۳۸ درصدی را در میزان سوختگی هفتگی خود تجربه کرد.
  • این ارز دیجیتال افزایش قابل توجهی ۲۲۵ درصدی در جریان ورودی دارندگان بزرگ طی هفت روز مشاهده کرد.
  • حفظ محدوده بحرانی که در آن ۴۵ تریلیون توکن شیبا نگهداری می شود برای ثبات قیمت بسیار مهم است.

شیبا (SHIB) در هفته‌ای گذشته شاهد افزایش چشمگیر در میزان سوختگی خود بوده است، به گونه‌ای که بیش از ۳۳۰ درصد افزایش یافته است. این حرکت استراتژیک سبب شده که تعداد زیادی از توکن‌های شیبا به صورت سیستماتیک سوزانده شوند، که این نشان دهنده کاهش قابل توجهی در عرضه کل توکن است.

با وجود افزایش چشمگیر در نرخ سوزاندن هفتگی، نرخ سوزاندن روزانه جزئی کاهش یافت و در طی ۲۴ ساعت گذشته به نسبت ۲۷.۲۷ درصد کاهش یافت. اما، تعهد کلی به کاهش عرضه توکن همچنان یک نقطه مرکزی برای شیبا اینو است و نشان دهنده تعهد او به تقویت پیشنهاد ارزش بلندمدت می‌باشد.

در این فرآیند، شیبا اینو نیز شاهد افزایش چشمگیری در معیار مهمی برای پیگیری جریان وجه به آدرس‌های نهنگ بوده است. این آدرس‌ها به عنوان دارندگان بزرگ شناخته می‌شوند و افزایش درآمد ورودی‌ها، که به طور کلی ۲۲۵ درصد افزایش یافته است، نشان‌دهنده اهمیت بالای سهامداران اصلی در بازار ارزهای دیجیتال است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

با توجه به ادامه حرکت رو به جلو شیبا در مسیر رشد خود، تلاش های متعددی برای گسترش ابزارها، تقویت مشارکت جامعه و ایجاد نوآوری در این زمینه انجام شده است. با این وجود، بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی تجربه مذاکرات نسبتا ضعیفی داشته است، زیرا در ۲۴ ساعت گذشته، ارزش شیبا به نسبت ۰.۱۴ درصد کاهش یافته و در محدوده ۰.۰۰۰۰۲۲۵۶ دلار نوسان داشته است.

آخرین مرکز قیمت شیبا یک مرز حیاتی است، جایی که تعداد چشمگیری از آدرس‌های شیبا بیش از ۴۵ تریلیون توکن را در خود جای داده‌اند. این مرز به عنوان یک سطح حمایت اساسی برای قیمت شیبا عمل می‌کند، با احتمال نزول به مرز پشتیبانی بعدی. همچنین، محدوده مقاومت بعدی کمی بالاتر قرار دارد و ممکن است مانع افزایش قیمت بیشتر شود.

منبع: cryptonewsland.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده