آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

۲۴۳ درصد قیمت شیبا افزایش یافت، اما چرا قیمت شیبا تغییر نکرده است؟

ناپدید شدن نهنگ های شیبا باعث سقوط 15 درصدی شد

۲۴۳ درصد قیمت شیبا افزایش یافت، اما چرا قیمت شیبا تغییر نکرده است؟

به گزارش زوم ارز، Shiba Inu (SHIB) تجربه یک افزایش چشمگیر در میزان سوختن روزانه SHIB خود را داشته است که به یک افزایش ۲۴۳ درصدی رسیده است. با این حال، با وجود این افزایش چشمگیر، قیمت SHIB در واقع نسبتاً ثابت مانده است و به سختی در حال حرکت است. در واقع، قیمت SHIB در یک محدوده محدود و خسته کننده در طول دو روز گذشته باقی مانده است.

به تطبیق با Shibburn X، در طول ۲۴ ساعت گذشته، تعداد ۲۰،۱۹۸،۵۹۰ SHIB سوخته شده است، که نشان‌دهنده یک افزایش ۲۴۳.۶۷ درصدی در میزان سوختگی است.

با افزایش قابل توجه نرخ سوخت و ساز، قیمت SHIB حداقل حرکت را نشان داده است. در طی دو روز گذشته، قیمت ثابت مانده و در بازه بسیار باریکی میان ۰.۰۰۰۰۱۶۶ دلار و ۰.۰۰۰۰۱۷۲ دلار نوسان کرده است.

چندین عامل می‌تواند به کاهش قیمت SHIB کمک کند، از جمله احساسات بازار که ممکن است در مواجهه با افزایش نرخ سوخت تأثیرگذار باشند. قیمت توکن‌های فردی ممکن است تحت تأثیر احساسات کلی در بازار ارزهای دیجیتال قرار گیرد که ممکن است از نوع مثبت، منفی یا خنثی باشد. لازم به ذکر است که فقدان حرکت قیمت ممکن است نشان دهنده حضور سایر نیروهای بازار باشد که در تضییل نرخ سوخت نیز نقش دارند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در طول آخرین هفته، بازار ارزهای دیجیتال زیر نظر بیت کوین بازار خسته‌کننده‌ای را تجربه کرد. در حقیقت، درصد سقوط قیمت بیت کوین تاکنون در سال جاری به ۱۶ درصد رسیده است، که می‌توان آن را به عنوان یک نقطه ضعف و کاهش ناگهانی تلقی کرد. این تغییرات ناگهانی باعث گسترش شیبا اینو شد، که افزایش قیمت آن نشان از این وضعیت دارد.

تیم شیبا اینو در SHIB، BONE، LEASH، SHEB: “ما متوقف نمی‌شویم”

لوسی، عضو تیم شیبا اینو، یک ماساژ تحریک‌آمیز به اعضای جامعه SHIB ارایه داده است: “ما به SHIB، BONE، LEASH، SHEB پایبندی خواهیم کرد.”

با توجه به وجود یک دوره عدم اطمینان در بازار که با کاهش قیمت‌ها همراه بوده، تیم شیبا اینو تصمیم گرفته‌اند تا به رشد و توسعه پروژه متمرکز شوند. آن‌ها تمرکز خود را بر روی علائم کلیدی اکوسیستم، شامل SHIB، BONE، LEASH و SHEB، قرار داده‌اند و این را تکرار می‌کنند.

با توجه به حمایت متمرکز جامعه‌ی شیبا از توکن‌های SHIB، BONE، LEASH و SHEB، بازار در حالیکه نفس‌گیر شده است، به انتظار تکامل این توکن‌ها در روزهای آینده می‌نشیند.

هنگام نگارش این مقاله، SHIB با کاهش ۰.۲۷ درصد در مدت ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۱۶۹۹ دلار رسید.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده