آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دلیل آسیب پذیری شیبا در برابر فروش انبوه چیست؟

براساس دیتای کوین استیتس: پیش بینی قیمت شیبا 24 تیر 1403

دلیل آسیب پذیری شیبا در برابر فروش انبوه چیست؟

به گزارش زوم ارز، قیمت توکن SHIBA INU (SHIB) همچنان در واکنش به شرایط نزولی بازار کاهش می‌یابد، در حالی که با سرعت در حال توسعه است.

افزایش فروش و کاهش اعتماد در صاحبان SHIB به طور پتانسیل منجر به تسریع این اصلاحات خواهد شد.

سرمایه گذاران شیبا اینو خوش بینی خود را از دست می دهند

با توجه به ادامه‌ی فروش دارندگان SHIB، قیمت Shiba Inu در زمان‌های آتی ممکن است کاهش یابد. عرضه‌ی کل در بازار نیز از رشد قابل توجهی برخوردار بوده و به سطح بالاترین آن در شش ماه اخیر رسیده است.

در ۴۸ ساعت گذشته، مقدار کیف‌پول‌ها در صرافی‌ها به بیش از ۴.۶۶ تریلیون SHIB افزایش یافت. این مقدار با ارزش ۱۰۳ میلیون دلار توسط سرمایه‌گذاران به فروش رفته است که به دنبال اطمینان از برداشت هر گونه سودی هستند که کسب کرده‌اند. این فروش همچنین ممکن است منجر به جبران زیان‌های سرمایه‌گذاران شود.

عرضه شیبا اینو در صرافی ها. منبع: Santiment
عرضه شیبا اینو در صرافی ها. منبع: Santiment

این احساس برای جلوگیری از ضررهای بیشتر به برخی از امن ترین سرمایه‌گذاران نیز تعمیم داده شده است. افرادی که به دلیل انعطاف پذیری خود شناخته شده‌اند، دارایی‌های خود را تغییر داده‌اند.

در چند روز گذشته، چندین نوک در معیار مصرف سن مشاهده شده است. این معیار از دست رفته‌ها روزانه را با ضرب عرضه جابجا شده‌ی مجموعه روزانه بین تعداد روزهای جابجا شده و کل روزهایی که از آخرین حرکت گذشته، محاسبه می‌کند.

نشانه‌های مشابهی در حرکت مقادیر زیادی از منابع یا سکه‌های بسیار قدیمی وجود دارد که هر دو از نظر ارزش افت نشانه‌های دارایی محسوب می‌شوند.

شیبا اینو سن مصرف شده است. منبع: Santiment
شیبا اینو سن مصرف شده است. منبع: Santiment

پیش بینی قیمت شیبا: آخرین پشتیبانی

قیمت شیبا اینو (Shiba Inu) در گذشته هرگز زیر ۰.۰۰۰۰۲۵۸۴ دلار نرسیده است و اکنون از محدوده بین این سطوح تا ۰.۰۰۰۰۲۲۶۷ دلار خارج شده است. این ارز دیجیتال در حال حرکت به سمت حمایت اساسی ۰.۰۰۰۰۲۰۹۳ دلار است که تا کنون از آوریل فراتر نرسیده است.

احتمال ورود سکه SHIB به قیمت ۰.۰۰۰۰۲۰۰۰ دلار و وارد شدن در زیر این محدوده وجود دارد. این قیمت، کمترین سطحی است که این دارایی در چند ماه اخیر رسیده است.

تحلیل قیمت شیبا اینو. منبع: TradingView
تحلیل قیمت شیبا اینو. منبع: TradingView

اگر قیمت Shiba Inu به مقدار ۰.۰۰۰۰۲۰۹۳ دلار برگردد، احتمالاً بهبود خواهد یافت. این باعث استحکام و پایداری SHIB می‌شود و الگوی نزولی آن را لغو خواهد کرد.

منبع: beincrypto. com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده