آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

حجم فروش افزایش می یابد ولی قیمت شیبا کاهش یافت، اما چرا؟

حجم فروش افزایش می یابد ولی قیمت شیبا کاهش یافت، اما چرا؟

حجم فروش افزایش می یابد ولی قیمت شیبا کاهش یافت، اما چرا؟

به گزارش زوم ارز، Shiba Inu (SHIB) به مدت چند هفته به دنبال ثبت نشانه‌های صعودی بوده و احتمالاً این روند در آینده ادامه پیدا خواهد کرد. به دلیل کاهش حمایت مالی از سوی سرمایه گذاران، حمایت محدودی که SHIB از آن بهره برد از بین می‌رود.

بازگشت سرمایه گذاران شیبا اینو

با توجه به شک و تردید دارندگان SHIB، قابل پیش‌بینی است که قیمت Shiba Inu در آینده کاهش یا حرکت جانبی خواهد داشت. این موضوع توسط فعالیت نهنگ‌ها و تصمیمات سرمایه‌گذاران خرده قابل مشاهده است.

پیش بینی قیمت شیبا

سرمایه‌گذاران اولیه و مهمترین گروه در بازار سرمایه هستند، زیرا عملکرد و تصمیمات آنها تأثیر مستقیم بر قیمت دارایی‌ها دارد. هر حرکت مثبت می‌تواند باعث افزایش قیمت شود و حرکت منفی ممکن است منجر به کاهش قیمت شود، همچنین حرکت دومی ممکن است تأثیرات متفاوتی داشته باشد.

حجم کل معاملات مرتبط با نهنگ‌ها که ارزش آن بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار بوده است، کاهش یافته است. در حال حاضر، حجم معاملات روزانه نهنگ‌ها به میزان ۳۰ میلیون دلار کاهش یافته است.

هولدینگ نهنگ شیبا اینو. منبع: IntoTheBlock
هولدینگ نهنگ شیبا اینو. منبع: IntoTheBlock

کاهش حجم تراکنش‌ها با دارندگان SHIB، که به دنبال فروش‌های بالا آنها بود، منجر به تشدید وضعیت نزولی شد.

سودهای به‌دست‌آمده از فعالیت در شبکه به طور قابل توجهی افزایش یافته و در سه ماه گذشته به بالاترین میزان خود رسیده است. این جلوه‌های مهم در عملکرد جذب سرمایه‌گذارانی را نشان می‌دهد که دارایی‌های خود را عرضه می‌نمایند. عرضه این دارایی‌ها می‌تواند ناشی از دریافت سود باشد یا به عنوان اقدامی برای تلاش در جبران زیان‌های به‌وجود آمده از سوی سرمایه‌گذاران عمل کند.

در خصوص SHIB، این مورد دوم حائز اهمیت است، زیرا سرمایه‌گذاران دارایی‌های خود را به منظور تضمین حاصل شدن هر نوع سودی که کسب کرده‌اند منتقل می‌کنند.

شیبا اینو به سودهای واقعی رسید. منبع: Santiment
شیبا اینو به سودهای واقعی رسید. منبع: Santiment

این همچنین نشان دهنده افزایش شک و تردید در میان صاحبان ارز دیجیتال SHIB می‌باشد.

پیش بینی قیمت SHIB: ادغام ادامه دارد

احتمالاً قیمت شیبا اینو به سمت پایین حرکت خواهد کرد زیرا سرمایه‌گذاران در حال حاضر به طور صریح صعودی نیستند. احتمالاً SHIB در بازه ۰.۰۰۰۰۲۵۸۴ دلار و ۰.۰۰۰۰۲۲۶۷ دلار ادغام خواهد شد. این محدوده گسترده ممکن است باعث حرکت میم کوین در بازه ۰.۰۰۰۰۲۸۳۵ دلار و ۰.۰۰۰۰۲۰۹۳ دلار شود.

نکات گفته شده همچنین احتمال کاهش را افزایش می‌دهند و ممکن است SHIB را به ۰.۰۰۰۰۲۲۶۷ دلار یا ۰.۰۰۰۰۲۰۹۳ دلار بفرستند.

تحلیل قیمت شیبا اینو. منبع: TradingView
تحلیل قیمت شیبا اینو. منبع: TradingView

اگر SHIB قادر باشد به قیمت ۰.۰۰۰۰۲۸۳۵ دلار مقاومت نشود، ممکن است به حداکثر خود در دو ماه آینده برسد. این می تواند کلیدی برای رسیدن به قیمت ۰.۰۰۰۰۳۰۰۰ دلار برای ردیابی نزولی SHIB باشد.

منبع: beincrypto. com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده