آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیش بینی قیمت شیبا اینو (SHIB)، تحلیل نمودارها چه نشان می‌دهد؟

466 درصد سوختگی های هفتگی شیبا افزایش یافت، اما قیمت شیبا 22 درصد کاهش یافت

پیش بینی قیمت شیبا اینو (SHIB)، تحلیل نمودارها چه نشان می‌دهد؟

به گزارش زوم ارز، شیبا (SHIB) در دوره‌های اخیر با نزول قیمت روبرو شده است؛ اما شاخص‌های فنی اصلی نشان می‌دهند که احتمالاً یک تغییر در آینده قابل پیش‌بینی است.

تجزیه و تحلیل نمودار یک روزه نشان می دهد که میانگین متحرک همگرایی (MACD) با خط آبی، در حال حاضر زیر خط سیگنال نارنجی قرار دارد، که نشان دهنده یک سیگنال نزولی است. این موضوع نشان دهنده ادامه حرکت نزولی است. اما، ارزیابی اندیکاتور MACD نشان می دهد که در شتاب منفی واقع شده است و ممکن است به سمت معکوس حرکت کند.

پیش بینی قیمت شیبا اینو (SHIB): نمودارها چه می گویند؟

معکوس بالقوه توسط نوسانگر کلینگر حمایت می‌شود، یک معیار که اطلاعات حجم و قیمت را برای بررسی روندهای بلندمدت ترکیب می‌کند. اگرچه در حال حاضر در منفی است، اما حرکت نزولی نشانه‌هایی از بالا رفتن را نشان می‌دهد و به یک متقاطع صعودی نزدیک می‌شود. این متقاطع، اگر تایید شود، می‌تواند نشان دهنده یک تغییر مثبت در مسیر قیمت SHIB در زمان کوتاه باشد.

نشانگر MACD همچنان در منطقه نزولی قرار دارد و نشانه‌هایی از تضعیف روند نزولی وجود دارد. از سوی دیگر، نوسانگر کلینگر شروع به نشان دادن نشانه‌هایی از صعودی می‌کند. این نشانگرهای فنی به نوعی برای احیای صعودی امیدبخش هستند. اما این تنها یک جنبه از وضعیت است. قبل از تصمیم‌گیری درباره مسیر حرکت قیمت، عوامل دیگری از جمله رفتار قیمت و سایر الگوهای بازار نیز باید مورد توجه قرار گیرند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

هنگام انتشار، SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۱۷۲ دلار معامله شده و از قبل ۲.۶۵ درصد افزایش یافته است. این افزایش ممکن است نشانه بازگشت خریداران به بازار باشد و احتمالاً باعث سود بیشتر شود. محبوبیت SHIB به عنوان یک میم کوین هنوز هم قوی است و قیمت آن در روزها و هفته‌های آینده ممکن است تحولات قابل توجهی داشته باشد.

سرمایه‌گذاران باید همیشه تحقیقات خود را به صورت جدی انجام دهند و پیش از اتخاذ تصمیم در خصوص سرمایه‌گذاری، با تمام عوامل موجود در نظر بگیرند.

منبع: coinedition.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده