آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شکست صعودی، شیبا را در معرض خطر محو شدن است

شکست صعودی، شیبا را در معرض خطر محو شدن است

شکست صعودی، شیبا را در معرض خطر محو شدن است

به گزارش زوم ارز، قیمت شیبا اینو (SHIB) در حالی که از یک روند نزولی خارج شده است، نهایتاً عملکرد چشمگیری را از خود نشان نمی‌دهد.

سرمایه گذاران شیبا تردید دارند

اعتبار Shiba Inu به دلیل اقدامات قیمتی آن منقوص شده است و به همین دلیل، سرمایه‌گذاران احساس ناامیدی کرده و دارندگان SHIB از شرکت در شبکه خود دور می‌شوند، که نشان‌دهنده کاهش چشمگیر تراکنش‌ها است.

در ماه آوریل، میانگین حجم تراکنش روزانه از ۱۶۹ میلیون دلار به ۳۸ میلیون دلار کاهش یافت. این کاهش به نسبت ۷۷ درصد بود و اساساً به دلیل کاهش علایق در سکه‌های میم بود که منجر به افزایش توکن‌هایی مانند dogwifhat (WIF) و Pepe (PEPE) شد.

حجم تراکنش شیبا اینو. منبع: IntoTheBlock
حجم تراکنش شیبا اینو. منبع: IntoTheBlock

به علاوه، ناامیدی و ترس از شرایط نامعلوم، در رفتار سرمایه‌گذاران نسبت به افرادی که هنوز عضو شبکه نشده‌اند، واضح است. این امر در نسبت پذیرش قابل مشاهده است که در حال حاضر به سطح کمترین میزان خود در هشت ماه گذشته رسیده است.

نرخ قبولی به میزان ایجاد آدرس های جدید در شبکه اشاره دارد. این معیار میزان جذب توجه یا عدم توجه به یک پروژه در بازار را ارزیابی می کند. برای مثال، در مورد SHIB، نرخ پذیرش آن برابر با ۲۹ درصد است که نشان می دهد تنها ۲۹ درصد از آدرس های فعال سرمایه گذاران جدید متعلق به این پروژه هستند.

نرخ پذیرش شیبا اینو. منبع: IntoTheBlock
نرخ پذیرش شیبا اینو. منبع: IntoTheBlock

اگرچه این ممکن است نه بهترین باشد ولی حتی بدترین هم نیست، زیرا شیبا در گذشته مشارکت بهتری از سوی سرمایه گذاران جدید داشته است.

قیمت شیبا اینو به دلار ۰.۰۰۰۰۲۳۹۳ رسیده است پس از فرار از روند نزولی که به مدت دو ماه و نیم ادامه داشته بود. در حال حاضر، قیمت میم کوین در بازه ۰.۰۰۰۰۲۵۸۴ تا ۰.۰۰۰۰۲۲۶۷ دلار تغییر می‌کند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

با توجه به شرایط فوق‌العاده، احتمال لغزش زیر ۰.۰۰۰۰۲۲۶۷ دلار وجود دارد، که ممکن است شیب به ۰.۰۰۰۰۲۰۹۳ دلار یا حتی پایین‌تر از این مقدار برسد. این موضوع می‌تواند منجر به از دست دادن نیمی از سودهای کسب شده در بازه زمانی انتهای فوریه تا اوایل مارس شود.

شاخص ابر ایچیموکو همچنین نشان می‌دهد که در صورت قرار گرفتن ابر بالای نقاط قیمتی، نشانه‌ی نزولی را اعلام می‌کند. ایچیموکو یک ابزار جامع است که به تعریف سطوح حمایت و مقاومت، تشخیص روند، اندازه‌گیری حرکت‌ها و ارائه سیگنال‌های تجاری کمک می‌کند.

تحلیل قیمت شیبا اینو. منبع: TradingView
تحلیل قیمت شیبا اینو. منبع: TradingView
از یک سو، اگر میم کوین توانایی حفظ شکست را داشته باشد، قادر است مقاومت ۰.۰۰۰۰۲۵۸۴ دلاری را شکست دهد. این موضوع باعث رفتن شیب به سمت ۰.۰۰۰۰۲۸۳۵ دلار می‌شود، که تقویت پشتیبانی و لغوی تجزیه و تحلیل نزولی می‌شود، و باعث افزایش قیمت میم کوین می‌شود.

منبع: beincrypto.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده