آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

باید این مقاومت ۲۹ تریلیون را شیبا بشکند تا به ۰.۰۰۰۰۶ دلار برسد

برای تعداد 6.43 تریلیون شیبا در 24 ساعت چه اتفاقی افتاد؟

باید این مقاومت ۲۹ تریلیون را شیبا بشکند تا به ۰.۰۰۰۰۶ دلار برسد

به گزارش زوم ارز، شبا اکنون با چندین دیوار فروش در مسیر خود به قیمت ۰.۰۰۰۰۶ دلار روبرو است، با این حال، مانع آخرین مقاومتی که SHIB باید پشت سر گذاشته، ۲۹ تریلیون توکن است.

بازار در حال حرکت به سمت مرحله بازیابی است، با این حال برخی از ارزهای دیجیتال هنوز به بالاترین سطح سالانه خود، یعنی بیشتر از ۷۱ هزار دلار، دستی نیافته‌اند. شیوهٔ این بازیابی در این ارتفاع‌ها نادیده گرفته نشده است، اما به دلیل وجود دیوارهای فروش بسیاری در مسیرش، همچنان با مقاومت قوی روبرو است.

در تاریخ ۵ ژوئن، SHIB به اوجی بالغ بر ۰.۰۰۰۰۲۶۳۳ دلار رسید و در طی ۵۰ روز، سطح مهم ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار را فتح کرد. این اقدام، که با استفاده از متوسط متحرک نمایی (EMA) رصد شده بود، نشان از پیشرفت شگفت انگیز شیبا اینو در مسیر بازیافت بیت کوین و روند صعودی گسترده تر بازار بود و باعث افزایش سرعت صعودی شد.

دیوار عرضه فوری شیبا اینو

با این حال، این مقدار ناچیز ۰.۰۰۰۰۲۶ دلار نشان‌دهنده یکی از حجم‌های بزرگ فروش بوده که بیشتر بین شیبا اینو و سطوح بالا تر آن ایستاده است، طبق داده‌های IntoTheBlock.

به ویژه در این دیوار، ۶۴۳۲۰ آدرس به تعداد ۶۹.۷۴ تریلیون توکن SHIB با قیمت متوسط ۰.۰۰۰۰۲۶ دلار خریداری کردند. هر زمان که Shiba Inu به قیمت ۰.۰۰۰۰۲۶ دلار برسد، این آدرس‌ها برای فروش دارایی‌های خود تلاش می کنند و باعث تقویت فشار فروش می‌شوند.

دیوار فروش فوری شیبا اینو | IntoTheBlock
دیوار فروش فوری شیبا اینو | IntoTheBlock

با افزایش فشار فروش، تغییرات انجام شده، همانطور که در حرکت اخیر مشاهده شد، منجر به اصلاح قیمت شد. اکنون، SHIB بخشی از سودهایی که در رالی اخیر به دست آورده بود، را از دست داده و به زیر سطح قیمت ۰.۰۰۰۰۲۶ دلار کاهش یافته است. هدف شیبا اینو در حال حاضر این است که قیمت بالای ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار را حفظ کند و پس از بازگشت بازار، برای دومین موج فشار به سمت بالا از آن استفاده کند.

شیبا نیاز دارد که با اطمینان بالای ۰.۰۰۰۰۲۷ دلار معامله کند تا از رقابت فوری فروش دیواری بهره‌مند شود. پس از انجام این تراکنش، باید با پنج دیوار دیگری مواجه شود که به مبلغ ۰.۰۰۰۰۶ دلار فروش قرار دارند. بیشترین این دیوارها شامل ۱۴۰۲۶۰ ترازو با ۱۹ هزار میلیارد واحد شیبا به ارزش بین ۰.۰۰۰۰۳ تا ۰.۰۰۰۰۳۶ دلار هستند.

فراتر از این مرحله، احتمالاً به دلیل کمتر بودن حجم و غلظت کمتر آدرس‌ها، SHIB با کمترین مقاومت ممکن در معرض دید دو دیوار بعدی قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که هر دو از آنها دارای ۸.۴۵ تریلیون و ۳.۳ تریلیون توکن Shiba Inu می‌باشند که نشانگر مقاومت نسبتاً پایینی در برابر شکستن آنها می‌باشد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

با این حال، آخرین دیوار فروش دارای مقاومت قابل توجهی است. این مانع در محلی قرار دارد که ۹۲۲۴۰ آدرس، ۲۹.۶۹ تریلیون SHIB، ۵ درصد از تامین شده در گردش، با قیمت میانگین ۰.۰۰۰۰۶۶ دلار خریداری کرده‌اند. شکستن این موانع می‌تواند به Shiba Inu این امکان را بدهد که به ارتفاعاتی بیشتر از منطقه ۰.۰۰۰۰۶ دلاری برسد و به بالاترین سطح ممکن در سال جاری دست یابد.

آخرین دیوار فروش شیبا اینو | IntoTheBlock
آخرین دیوار فروش شیبا اینو | IntoTheBlock

توجه داشته باشید که این دیوارهای فروش نشانگر نقاطی هستند که گروه‌های مختلف در آن‌ها آدرس‌های SHIB را با ضرر نگه می‌دارند. اطلاعات IntoTheBlock نشان می‌دهد که تعداد ۴۲۷،۷۰۰ آدرس SHIB اینو تا کنون از دست داده‌اند، در حالی که تعداد ۸۵۳،۵۲۰ آدرس در حال حاضر در حال نگهداری ارز در پول هستند و به عنوان پشتیبانی در برابر کاهش قیمت‌ها عمل می‌کنند.

شیبا اینو GIOM | IntoTheBlock
شیبا اینو GIOM | IntoTheBlock

به دلیل افزایش قاطع Shiba Inu به بیش از ۰.۰۰۰۰۱ دلار در سال جاری، مقدار زیادی از آدرس‌های Shiba Inu در سود قرار دارند. این آدرس‌ها که ۶۳.۴۳٪ از کل دارندگان را تشکیل می‌دهند، شامل شده‌اند. اما با وجود این رشد، SHIB در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۵۳۴ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۱۶ درصد کاهش داشته است. علاوه بر این، SHIB بالای ۰.۰۰۰۰۲ دلار استقرار یافته است و تلاش‌های مداومی برای بازپس‌گیری به مبلغ ۰.۰۰۰۰۳ دلار انجام شده است.

منبع: thecryptobasic.com


 بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده