آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سرمایه گذاران شیبا امیدوار می شوند، اما دلیل این امیدواری چیست؟

سرمایه گذاران شیبا امیدوار می شوند، اما دلیل این امیدواری چیست؟

سرمایه گذاران شیبا امیدوار می شوند، اما دلیل این امیدواری چیست؟

به گزارش زوم ارز، Shiba Inu (SHIB) قیمت خود را از کمترین سطح چهار ماه گذشته بهبود داده و در تلاش برای جبران خساراتی که در طول ماه گذشته واقع شده است.

سرمایه‌گذاران همچنین می‌توانند از این فرصت بهترین بهره را ببرند، زیرا به نظر می‌رسد که فروش در حال حاضر ممکن است متوقف شود.

سرمایه گذاران شیبا اینو ضرر بزرگی کردند

هرچند که قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو تنها ۱۵ درصد کاهش یافته بود، تأثیر آن بر سرمایه‌گذاران سه برابر بیشتر بود. کل عرضه سود نزدیک به ۴۲ درصد کاهش یافت و از ۷۵ درصد به ۳۳ درصد در یک روز کاهش یافت.

به دلیل خرید ۴۳۴ تریلیون SHIB با ارزش ۶.۷ میلیارد دلار با قیمت بین ۰.۰۰۰۰۱۹۰۰ تا ۰.۰۰۰۰۱۵۰۰ دلار، عرضه‌ی روزانه میم‌کوین تا ۰.۰۰۰۰۱۲۸۱ دلار سقوط کرده است. این وضعیت منجر به از دست دادن کامل سودآوری عرضه شده شده است و سرمایه‌گذاران را از فروش ممنوع می‌سازد تا زمانی که مجدداً سودآور شود.

Shiba Inu Supply In Profit. منبع: Santiment
Shiba Inu Supply In Profit. منبع: Santiment

به علاوه، بیشتر سرمایه گذارانی که پیش بینی می‌کنند بهبود و سود را، معمولا به تجمیع مبالغ مالی می‌پردازند. نسبت ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) فرصت مناسبی برای انجام این اقدام را نشان می‌دهد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

نسبت MVRV برای بررسی سود و زیان سرمایه‌گذار استفاده می‌شود. در حال حاضر، MVRV 30 روزه Shiba Inu در -۱۴.۵٪ قرار دارد که نشان‌دهنده زیان است، این می‌تواند منجر به فشار خرید شود.

از نظر تاریخی، وقتی MVRV SHIB به محدوده -۷٪ تا -۱۸٪ کاهش پیدا می‌کند، عموماً این نشان از شروع بهبودها و رالی‌ها می دهد و یک فرصت برای انباشت و سرمایه‌گذاری فراهم می‌کند. این ممکن است به افزایش قیمت شیبا اینو کمک کند.

نسبت شیبا اینو MVRV. منبع: Santiment
نسبت شیبا اینو MVRV. منبع: Santiment

پیش بینی قیمت SHIB: محدوده بحرانی

با توجه به اینکه ۷۳٪ از کل عرضه SHIB در گردش در محدوده قیمت ۰.۰۰۰۰۱۴۷۳ تا ۰.۰۰۰۰۲۰۹۳ دلار قرار دارد، این بازه برای قیمت Shiba Inu بسیار حائز اهمیت است. به علت این ویژگی، میم کوین ممکن است مواجه با مقاومت قابل توجهی در این محدوده قیمتی شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار کانال تلگرام ما را دنبال کنید

با این حال، تلاش‌های سرمایه‌گذاران برای کسب سود، آنان را تحریک می‌کند تا ارز دیجیتال SHIB را به سمت بالا حرکت دهند. زمانی که قیمت ۰.۰۰۰۰۲۰۹۳ دلار شکسته شود، این ارز به سود خواهد رسید.

تحلیل قیمت شیبا اینو. منبع: TradingView
تحلیل قیمت شیبا اینو. منبع: TradingView

در صورتی که این نقض ثابت نشود، ممکن است قیمت Shiba Inu در این محدوده تثبیت گردد. این وضعیت تا زمانی پایدار خواهد بود که نشانه‌های قوی‌تر به حرکت صعودی به این سکه کمک کند. اگرچه در غیر این صورت، توجیهات صعودی کنسل خواهد شد.

منبع: beincrypto.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده