آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا سیگنال افزایشی برای شیبا در راه است؟

آیا سیگنال افزایشی برای شیبا در راه است؟

آیا سیگنال افزایشی برای شیبا در راه است؟

به گزارش زوم ارز، SHIB, با حفظ موقعیت برتر خود در رابطه با میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه، نشان داده است که دارای انعطاف بسیار زیادی است که نشان‌دهنده قدرت و استواری در بازار می‌باشد. این شرایط باعث افزایش اعتماد به نفس سرمایه‌گذاران شده است، زیرا به‌عنوان یک آستانه حمایتی اساسی عمل می‌کند و سطوح فعلی قیمت را تقویت می‌کند.

  • انعطاف پذیری شیبا اینو در بالاتر از میانگین متحرک نمایی ۵۰ روزه، اعتماد سرمایه گذار را القا می کند و نشان دهنده قدرت در بازار است.
  • ظهور یک کانال صعودی در بازار شیبا اینو نشان دهنده یک مرحله تثبیت بالقوه قبل از شکست است.
  • پیش‌بینی قیمت Shiba Inu CoinCodex افزایش قابل‌توجه ۲۲۹.۶۲% را تا ۲۳ ژوئن ۲۰۲۴ پیش‌بینی می‌کند.

به‌علاوه، پیشرفت جالبی در بازار شیبا اینو مشاهده می‌شود که یک کانال صعودی جدید شکل گرفته است. این کانال نشان‌دهنده یک دوره تثبیت است که ممکن است پیش از شکست ناگهانی رخ دهد. ایجاد این کانال، فرصتی مناسبی برای افزایش معاملاتی فراهم می‌کند و باعث تقویت نقاط قوت EMA 50 و بهبود چشم‌انداز کلی ارزهای دیجیتال می‌شود.

با وجود برخی نوسانات در قیمت‌ها، قابل ملاحظه است که این کانال شاید بتواند به حرکت‌های صعودی قابل توجهی دست یابد، اگر شرایط فعلی ادامه یابد. نکته مهم این است که استحکام در حجم معاملات همراه با عملکرد قیمت فعلی بسیار حیاتی است و می‌تواند به حفظ و پیوستگی روند فعلی کمک کند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

با توجه به تجزیه و تحلیل RSI که در حال حاضر برابر با ۵۰.۹۸ است، به نظر می‌رسد فضا برای افزایش قیمت به سمت سطوح بالاتر وجود دارد، قبل از روبرو شدن با مقاومت قابل توجه. بر اساس پیش‌بینی قیمت ارائه شده توسط Shiba Inu CoinCodex، افزایش قابل توجهی بندرت ۲۲۹.۶۲ درصد به ارزش ۰.۰۰۰۰۸۱۰۱ دلار تا ۲۳ ژوئن ۲۰۲۴ پیش‌بینی شده است. همچنین، احساسات کنونی خنثی باقی‌مانده و دلالانگی و طمع را نشان می‌دهد. نمره اسکور ۷۴ (طمع) است.

منبع: cryptonewsland.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده