آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با دارا بودن ۵۸ تریلیون توکن شیبا، موجب ایجاد حرکت کاهشی در بازار شده است

با دارا بودن 58 تریلیون توکن شیبا، موجب ایجاد حرکت کاهشی در بازار شده است

با دارا بودن ۵۸ تریلیون توکن شیبا، موجب ایجاد حرکت کاهشی در بازار شده است

به گزارش زوم ارز، ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) با موضوع سگ، در یک دوره حساس از نوسانات قیمتی خود روبرو است. این ارز با حجم ۵۸ تریلیون SHIB به بازار وارد شده و به یک میدان جنگ بین نیروهای صعودی و نزولی تبدیل شده است، که نشان از آماده بودن بازار برای تغییرات و سرنوشت این ارز دیجیتال است.

بعد از گذراندن چند روز تلاش برای فرار از SMA 50 روزانه و رسیدن به سطح ۰.۰۰۰۰۲۴۷ دلار، در نهایت شیبا تسلیم کاهش شد و در جلسه معاملاتی امروز به ۰.۰۰۰۰۲۳۵۲ دلار فرو رفت.

در حال نگارش این نوشته، شیب ۰.۶۵٪ کاهش یافته و در ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۰۰۰۰۲۴ دلار رسیده است که این نشان از رقابت مداوم بین فروشنه ها و خریدار ها است.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط IntoTheBlock، شرکت‌های کریپتوگرافی منتقل ۵۸.۱۸ تریلیون توکن SHIB به تعداد ۵۷۳۸۰ آدرس مختلف در بازه قیمتی فعلی Shiba Inu بین ۰.۰۰۰۰۲۳ دلار و ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار با متوسط ​​قیمت ۰.۰۰۰۰۲۴ دلار خریداری‌شده‌اند.

به عنوان یک میدان نبرد فرضی، این آستانه به عنوان جایی ظاهر می‌شود که می‌تواند تعیین‌کننده‌ی مسیر کوتاه‌مدت ارزش SHIB باشد. معامله‌گران خوش‌بین، که بوسیله شرط‌بندی بر روی افزایش قیمت، از حفظ این سطح اطمینان حاصل می‌کنند و امیدوارند که واکنشی مثبت برای SHIB ایجاد شود. از سوی دیگر، خرس‌ها به عنوان بدبین‌های بازار، با هدف کاهش قیمت و بر پا کردن فرصت‌هایی برای جلوگیری، در حالی که قصد دارند به عقب برگردند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

اهمیت حجم ۵۸ تریلیون SHIB بیش از حد نباید تشدید شود، زیرا این به تلاقی نیروهای بازار و احساسات سرمایه‌گذاران اشاره می‌کند. دفاع قوی از این سطح توسط گاوها ممکن است نشانگر بازپس گیری اعتماد به پتانسیل توکن شود و نشاندهنده این باشد که SHIB قادر به آماده سازی خود برای افزایش قیمت است.

در صورتی که خرس‌ها قادر به تجاوز از این حداقل نقطه شوند، ممکن است نشان دهد که حمایت از توکن SHIB از دست داده شده است که ممکن است منجر به کاهش قیمت آن شود. چنین سناریویی می‌تواند تأثیرگذار بر ارزش بازار فوری SHIB باشد.

در صورتی که قیمت بازگشت کند، ممکن است نیاز به شکستن SMA 50 روزه با موفقیت در خریداری ارز دیجیتال SHIB با هدف رقم ۰.۰۰۰۰۳۲ دلار یا حتی ۰.۰۰۰۰۴۵ دلار برای شروع یک روند صعودی جدید داشته باشیم. از سوی دیگر، اگر خرس‌ها موفق شوند، ممکن است Shiba Inu در بازه قیمتی کنونی خود با پشتیبانی در حدود ۰.۰۰۰۰۱۸ دلار و ۰.۰۰۰۰۲ دلار حفظ شود.

منبع: u.today


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده