آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار، شیبا یا دوج کوین یا پپه کدام میم کوین بالاترین سود را دارند؟

نیم نگاهی به بازار، شیبا یا دوج کوین یا پپه کدام میم کوین بالاترین سود را دارند؟

نیم نگاهی به بازار، شیبا یا دوج کوین یا پپه کدام میم کوین بالاترین سود را دارند؟

به گزارش زوم ارز، در طول هفته گذشته، اکوسیستم ممکوین مقدار قابل توجهی سرمایه گذاری خرده‌فروشی را از طریق ارزهای دیجیتالی مانند Dogecoin، Shiba Inu و Pepe Coin به دست آورده است. این سرمایه‌گذاری‌ها با استفاده از بسته‌بندی و ترویج این ممکوین‌ها انجام شده است. حجم قابل توجهی معاملات نیز در این ممکوین‌ها رخ داده است.

اکنون که دوره صعودی به تدریج در حال ورود به مرحله بعدی است، سرمایه‌گذاران به دنبال پیدا کردن ممکوینی هستند که شاخص‌های رشد حیاتی را داراست و در روند صعودی خود در حال پیشروی است. آنها بررسی می‌کنند که کدام یک از این سه ممکوین (Dogecoin، Shiba Inu و Pepe Coin) به عنوان برترین در حال برنده شدن در این دوره صعودی است.

SHIB vs DOGE vs PEPE Price Outlook

طی هفته گذشته، در اکوسیستم ممکوین، PEPE به عنوان برترین ارز با افزایش قیمت، یک رشد جمعی بیش از ۷۴ درصد را تجربه کرده است. قیمت PEPE با موضوع قورباغه به ۵۳.۸۵ درصد افزایش یافته و ارزش واقعی آن به ۰.۰۰۰۰۰۸۵۹۵ دلار رسیده است.

این افزایش قیمت نشان می‌دهد که PEPE از سطح بالاترین سطح تاریخی به ارزش ۰.۰۰۰۰۰۹۸۸۵ دلار، که به تازگی رکورد برتری را ثبت کرده بود، برگشته است. موفقیت PEPE تأثیر منفی بر موفقیت Shiba Inu نداشته است و قیمت Shiba Inu در سطح ۰.۰۰۰۰۳ دلار تقریباً ثابت مانده است. در طول هفته گذشته، Shiba Inu با یک جهش قیمتی ۵۳ درصدی به ارزش ۰.۰۰۰۰۴۵۳۴ دلار بوده است، که تنوع در تخصیص دارایی بین سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی را نشان می‌دهد.

دوج کوین با رشد کمترین میان سه ممکوین است و با افزایش ۲۲.۲ درصدی در مقایسه با هفته گذشته، به قیمت ۰.۱۷۲۶ دلار رسیده است. همچنان Dogecoin به عنوان رهبر باقی می‌ماند، زیرا ارزش بازار آن ۲۴,۶۶۱,۶۶۱,۵۷۴ دلار است.

Shiba Inu اخیراً تاریخ ساز شده است و با ارزش بازار ۱۹,۷۰۸,۷۱۴,۲۱۳ دلار به رتبه دهم بزرگترین ارزهای دیجیتال صعود کرده است. PEPE نیز با ارزش بازار ۳,۵۵۱,۰۳۷,۵۱۲ دلار در رتبه سوم قرار دارد. همانطور که در نمودار مقایسه Coingape نشان داده شده است، همه سه ممکوین برتر در طی هفته گذشته کاهشی را تجربه کرده‌اند.

SHIB Vs DOGE Vs Pepe Coin; چه کسی برنده بازی Memecoin Bull Run است؟

تغییرات در منحنی پذیرش Memecoin

براساس تجزیه و تحلیل داده‌های ارائه‌شده توسط IntoTheBlock، تفاوت‌های قابل توجهی بین دارندگان اکوسیستم‌های ممکوین وجود دارد. PEPE تنها با ۱۷۰,۰۰۰ آدرس دارنده شناخته شده است، در حالی که دارندگان Shiba Inu و Dogecoin به ترتیب ۱.۳ میلیون و ۶.۳ میلیون آدرس دارند.

معیارهای اندازه‌گیری ممکوین‌ها در SHIB، DOGE و PEPE متعدد هستند، اما تمامی آنها با یک الگوی کلی همراه هستند که شامل ترکیبی از ویژگی‌های صعودی در سراسر بازار است.


منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده