اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رشد 1502 درصدی نرخ توکن سوزی شیبا

رشد 1502 درصدی نرخ توکن سوزی شیبا

سایت Shibburn، که تراکنش‌های توکن سوزی شیبا را ردیابی می‌کند، گزارش کرد که طی 24 ساعت اخیر، نرخ توکن سوزی شیبا رشد قابل توجهی داشته است.

به گزارش زوم ارز، مقدار توکن شیبا سوزانده شده، از میزان توکن سوزانده شده در دیروز، نزدیک به 15 برابر بیشتر شده است. بیشتر این توکن‌ها، طی یک تراکنش حذف شدند.

طی 24 ساعت گذشته، در مجموع حدود 134 میلیون میم کوین به آدرس‌های جهنمی منتقل شده‌اند. بنا به داده‌های ارائه شده توسط Shibburn، از این تعداد، حدود 126 میلیون شیبا طی یک تراکنش نابود شدند. مقدار مشخص شده از کوین‌های سوزانده شده، 1408 دلار ارزش داشت.

طی 24 ساعت اخیر، این اقدام، مجموع نرخ توکن سوزی را 1502 درصد افزایش داده است و اکنون، تنها 8 میلیون شیبا در کیف پول‌های غیرقابل استفاده، قفل شده‌اند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

حساب توییتر @shib_superstore، که توسط توسعه دهنده بازی موبایل Travis Johnson، کسی که معمولا توکن سوزی عمومی شیبا انجام می‌دهد، در توییتی نوشت که در روزهای پایانی سپتامبر، وی در حال آماده شدن برای سوزاندن حداقل 2850 دلار شیبا است.

این مقدار، معادل حدود 246 میلیون شیبا می‌شود. طی سال جاری، جانسون فروشگاه آنلاین خود را به برنامه‌ی وابسته به آمازون متصل کرد و از حق کمیسیون پرداخت‌های انجام شده در آن، جهت خرید و سوزاندن شیبا استفاده کرده است.

وی در توییت اخیر، اذعان داشت که تا روز یکشنبه، آمازون به وی اجازه داده است حدود 30 میلیون میم کوین به ارزش حدود 319 دلار، خریداری کنند.

با این وجود، علی‌رغم این موضوع که تاکنون حدود 410 تریلیارد شیبا از چرخه حذف شده است، قیمت این میم کوین تحت تاثیر نبوده است و این توکن به انجام معاملات در ناحیه‌ی 0.00001 دلار ادامه می‌دهد.

زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت شیبا، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای شیبا را مشاهده نمایید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا