آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

OpenSea به دنبال افزودن راه حل Arbitrum

OpenSea به دنبال افزودن راه حل Arbitrum

OpenSea به دنبال افزودن راه حل Arbitrum

بازار NFT پیشتاز OpenSea اعلام کرد که راه حل مقیاس پذیری لایه۲ اتریوم Arbitrum را اضافه خواهد کرد.

به گزارش زوم ارز، به دنبال راه اندازی موفقیت آمیز این راه حل، Arbitrum به چهار شبکه‌ی موجود در این بازار اضافه خواهد شد: اتریوم، سولانا، پالیگان و Klaytn.

پلتفرم OpenSea اشاره کرد که مجموعه‌های NFT محبوب Smolverse، GMX Blueberry Club و Diamond Pepes، در میان اولین مجموعه‌های آپلود شده روی این بازار خواهند بود.

این شرکت پیشنهاد کرد که خالقان باید مجموعه‌های خود در OpenSea را یافته و به طور مستقیم، کارمزد صاحب اثر را تنظیم کنند.

این ادغام، با وجود کاهش حجم معاملات ماهانه روی OpenSea و رسیدن آن به سطحی که از تابستان سال گذشته دیده نشده است، انجام شده است. آمار معاملات ماه جاری، اختلاف بسیار فاحشی با اوج تاریخی این رقم، که در ماه ژانویه سال جاری در سطح ۴.۸ میلیارد دلار ثبت شد، دارد.

بقیه‌ی بازارهای معاملاتی همچون LookRare، Rarible، SuperRare و Magic Eden نیز، از یک افت محسوس چرخه‌ای آسیب دیده‌اند.

در حال حاضر، بیشتر NFTها روی Arbitrum در بازارهای معاملاتی کوچک‌تر همچون Stratos و Agora وجود دارند.

هرچند، با توجه به داده‌های ارائه شده توسط DeFi Llama، محبوب‌ترین مجموعه‌های این شبکه تاکنون میلیون‌ها دلار سرمایه گذاری جذب کرده‌اند.

مجموعه‌ی The Seed of Life، مجموع حجم معاملات ۱۱.۷۹ میلیون دلار دارد، در حالی که Legions Genesis حجم ۱۱.۲۵ میلیون دلاری در بازارهای معاملاتی PancakeSwap و Treasure ثبت کرده است.

اقدام به ادغام مجموعه‌هایی مانند موارد ذکر شده با OpenSea، می‌تواند منجر به افزایش حجم معاملات شود.

در روز ۲۱ سپتامبر، Arbitrum میزبان یک Space توییتری، جهت بحث و تبادل نظر پیرامون این همکاری و همچنین، فرصت‌ها برای خالقان و خریداران در این حوزه، خواهد بود.

منبع: Decrypt


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده