آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال توسط ۴ میلیارد نفر به عنوان “نمودار کامل” پذیرفته شده‌اند.

بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال توسط 4 میلیارد نفر به عنوان "نمودار کامل" پذیرفته شده‌اند.

بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال توسط ۴ میلیارد نفر به عنوان “نمودار کامل” پذیرفته شده‌اند.

به گزارش زوم ارز، راؤول پال، مدیر سابق گلدمن ساکس، اظهار می‌دهد که نموداری که در طول پنج سال گذشته مشاهده شده، نشان می‌دهد که بیتکوین (BTC) و فضای کریپتو به طریق بسیار محکم و برنامه‌ریزی شده‌ای پیش می‌روند تا به چهار میلیارد کاربر دسترسی بیابند.

در یک ویدیو به‌روزرسانی شده، مدیر عامل Real Vision ذکر کرده است که تا پایان سال ۲۰۲۵، احتمالاً بیش از یک میلیارد کاربر از ارزهای دیجیتال استفاده خواهند کرد.

پیش‌بینی پال بر اساس یک مدل انجام شده است که نسبت نرخ پذیرش اینترنت در دوران آغازین آن به نرخ رشد کاربران کریپتو از سال ۲۰۱۶ را مورد مقایسه قرار می‌دهد، در زمانی که برای اولین بار توانست به تعداد یک میلیون کاربر دست یابد.

اینترنت، که به عنوان سریع‌ترین فناوری مورد پذیرش جهان تا کنون شناخته شده بود، در سالانه ۷۶ درصد رشد داشت و پس از گذشت هشت سال، درصد رشد آن به ۴۳ درصد کاهش یافت.

در سال گذشته، بازار رمزارزها با یک رشد ۱۳۷ درصدی روبرو شد. در حال حاضر تعداد کاربران رمزارزها به ۵۱۶ میلیون نفر افزایش یافته که بیشتر از تعداد کاربران اینترنت (۱۸۷ میلیون نفر) در همان زمان است.

برای خواندن اخبار بیشتر راجب اخبار ارزدیجیتال، اخبار بیت کوین و اخبار اتریوم کلیک کنید.

سپس، ما فرض کردیم که رشد کریپتو به اندازه اینترنت خود را دارد. اما من اعتقاد دارم که این امر رخ نخواهد داد. چرا که این فرایند به نظر من سرعت بیشتری دارد، اما تا پایان سال ۲۰۲۵، به ۱.۱ میلیارد کاربر می‌رسیم.

گورو ماکرو رائول پال می‌گوید: «نمودار کامل» 4،000،000،000 نفر را نشان می‌دهد که بیت‌کوین و رمزارز را پذیرفته‌اند.

هرچند، اگر به بیرون‌ رویید، پال می‌بیند که نیمی از جمعیت جهان در آغاز دهه‌ی جدید به بیت‌کوین و رمزارز تمایل یافته‌اند.

“اگر مراقبت بیشتری از رشد فراگیر اینترنت داشته و روند گسترش کریپتو را با همان نرخ کاهش دهیم، تا پایان سال ۲۰۳۰ به چهار میلیارد کاربر خواهیم رسید که این نیمی از جمعیت جهان است.”

حالا این کامل شده است؟ تا این لحظه بسیار خوب پیش رفته و اکنون پنج سال از نمودار نمایش داده شده می‌گذرد. اما بیایید فرض کنیم که این گونه نیست. در هر صورت، این اعداد بسیار شگفت‌انگیز هستند.

گورو ماکرو رائول پال می‌گوید: «نمودار کامل» 4،000،000،000 نفر را نشان می‌دهد که بیت‌کوین و رمزارز را پذیرفته‌اند.منبع: dailyhodl.com

بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده