آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

 تحلیلگر: تحولات اساسی که بازار آلت کوین را به سمت ۴۲۵ میلیارد دلار سوق می‌دهد!

 تحلیلگر: تحولات اساسی که بازار آلت کوین را به سمت ۴۲۵ میلیارد دلار سوق می‌دهد!

به گزارش زوم ارز، در میان احساسات مثبت مرتبط با آینده ارزهای دیجیتال، ارزش کل بازار آلت‌کوین افزایش یافته است زیرا بسیاری از سرمایه‌گذاران و تاجران به سمت تنوع سرمایه‌گذاری در چندین آلت‌کوین متمایل شده‌اند، پیشی از دوره گردان خریداران.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

با توجه به رشد بیت کوین به رکورد جدید، بسیاری از تحلیل‌گران بازار ارزهای دیجیتال افزایش ارزش بازار آلت‌کوین را پیش‌بینی می‌کنند. تخصصی که تحلیلگر به وضعیت کنونی بازار و قدرت آن برای افزایش بیشتر در ماه‌های آینده می‌پردازد. پیش‌بینی‌های او در خصوص نرخ رشد بازار آلت‌کوین نیز متعامل با نماینده‌های برتر این حوزه انجام شده است.

به گفته این تحلیل‌گر، بازار “به مرحله آزمون دایره آبی تغییر مسیر داده است” که به علت فراگذشت از “مرحله دایره قرمز” رخ داده است. با این حال، از آن زمان به بعد، بازار بازگشت جستجو نموده است، که نشان از جلب توجه بیشتر سرمایه گذاران بازار می‌دهد.

علاوه بر این، تحلیل‌گر اشاره کرده است که بازار از «خط قرمز مقاومت ۳۱۵ میلیارد دلار» گذشته است. در نتیجه، سطح مقاومت خط قرمز فعلی به “سطح پشتیبانی بزرگ” تبدیل شده است. به همین دلیل، پیش‌بینی شده است که در مدت زمان آینده بازار در حال آستانه‌ی دایره آبی مشخص شده و به ۴۲۵ میلیارد دلار افزایش یابد.

“منطقه دایره قرمز، بازار آلتکوین بعد از عبور از منطقه آزمایش مجدد دایره آبی، ارزش بازار آلت کوین بهبود یافته و به حمایت جدید تبدیل شده است، اما در حال حاضر همچنان در حال آزمایش مجدد مقاومت ۳۱۵ میلیارد دلاری است. با این حال، با کاهش دو رقمی امروز در چندین آلتکوین، قادر به عبور از این سطح نشده‌اند.

Rekt Capital، در یک پست اخیر، بیان کرده است که “مارک ۳۱۵ میلیارد دلاری همچنان تحت آزمایش قرار دارد و کاپ بازار آلت ها دارد این مقاومت جدید را ارزیابی می‌کند.” او پیش بینی می کند که قبل از هاوینگ بیت کوین که در ماه آوریل منتظر می‌رود، بازار سعی می‌کند دوباره این سطح را برسی کند.

در مقابل، مدیر اجرایی شرکت فناوری بیت کوین، سامسون مو، اظهار کرده است که انتظار دارد آلت‌ها در آینده کاهشی را تجربه کنند. او بیان کرده است که ورود سرمایه به صندوق‌های قابل معامله بورس نقطه‌ای بیت‌کوین باعث افزایش ارزش بیت‌کوین شده است، اما ورود نقدینگی به آلت‌ها نه تنها کفایت نمی‌کند بلکه نشانه اصلی از محافظت ارزش‌ آن‌ها می‌باشد.درباره خرید، فروش یا نگهداری هر نوع سرمایه‌گذاری صحبت کردن، اینده‌ای که همچنان تمام ارزش آن را دارد را مبذول نمی‌کند. سرمایه‌گذاری همواره همراه با خطراتی است و بهتر است قبل از اقدام به هر نوع سرمایه‌گذاری، تحقیقات دقیقی انجام دهید و از اطلاعات موجود در این وب‌سایت با مسئولیت انجام کارها استفاده کنید.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده