آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چگونه ارز دیجیتال مونرو بخرم؟ | خرید و فروش مونرو

چگونه ارز دیجیتال مونرو(monero) بخرم؟ |خرید و فروش مونرو |خرید XMR

چگونه ارز دیجیتال مونرو(monero) بخرم؟  ما می خواهیم در این مطلب به شما آموزش دهیم طریقه خرید رمز ارز مونرو و اینکه این ارز دیجیتال را از کجا خریداری کنید و بعد از خریداری چگونه می توانیم مونرو را بفروشیم و به پول نقد تبدیل نمایید.و یا حتی تبدیل monero  به رمزارز های دیگر.


توضیح مختصری درباره رمز ارز مونرو:

ارز دیجیتال مونرو جزو ارزهایی با امنیت بالا می باشد.چون از رمز نگاری خاصی استفاده کرده جهت ناشناس ماندن تمام تراکنش های خود .شایان ذکر است که مونرو ااز الگویتم POW  استفاده می کند همچنین این رمز ارز قابلیت استخراج را دارد.

۳ ویژگی رمز ارز مونرو به شرح زیر است:

  1. امنیت
  2. حریم شخصی
  3. تمرکززدایی

قیمت ارز دیجیتال مونرو :

قبل از ورود به بازار رمز ارز ها همچنین خرید ارز دیجیتال مونرو باید جویا شد که قیمت آن چند است؟و از چه طریق می توانیم قیمت لحظه ای ارز دیجیتال مونرو را ببینیم ؟

یکی از سایت های خارجی بسیار معتبر که از طریق آن می توانید قیمت ارز دیجیتال مونرو را مشاهده کنید . سایت coinmarket.com   می باشد. فقط کافیست برای مشاهده قیمت و حجم معاملات بر روی لینک بالا کلیک نمایید. سپس بدنبال نماد XMR  باشید.که در زمان نگارش این مقاله حجم معاملات و قیمت مونرو را در عکس زیر مشاهده می نمایید.

مشاهده قیمت و حجم خرید و فروش مونروو جهت خرید این رمز ارز
مشاهده قیمت و حجم خرید و فروش مونروو جهت خرید این رمز ارز

قابل ذکر است که شما می توانید از طریق سایت tradngview.com نمودار های شمعی این رمز را مشاهده نمایید .

مراحل مشاهده نمودار شمعی رمز ارز مونرو :

۱-بر روی لینک روبرو کلیک نمایید :www,tradingview.com

2-از قسمت منوها بر روی chart کلیک نمایید.

سایت تریدینگ ویو برای دیدن نمودار بیت کوین1
سایت تریدینگ ویو برای دیدن نمودار بیت کوین۱

۳-در قسمت مشخص شده مونرو را نسبت به تتر سرچ نمایید.

سایت تریدینگ ویو برای دیدن نمودار مونرو
سایت تریدینگ ویو برای دیدن نمودار مونرو

حال در عکس بالا نمودار مشاهده شده مربوط به رمز ارز مونرو می باشد.


کیف پول ارز دیجیتال مونرو

کیف پول ارز دیجیتال مونرو
کیف پول ارز دیجیتال مونرو

دومین مرحله برای خرید و فروش رمز ارز مونرو ایجاد یک کیف پول دیجیتالی است . البته باید کیف پولی را انتخاب کنید که از رمز ارز مونرو پشتیبانی کند.همچنین بهتر است کیف پولی که دارای امنیت بالاتری است را انتخاب نمایید.

کیف پول دیجیتالی دارای کلید خصوصی و عمومی می باشد که کلید عمومی از همان کلید خصوصی ایجاد شده است.و در اصل سرمایه شما وابسته به این کلید خصوصی است.چون اگر کلید خصوصی شما دست فردی بیوفتد می تواند تمام رمز ارز های شما را جابجا کند . دییگری این جابجایی قابل پیگیری نمی باشد.

لازم است که در این قسمت به شما بگوییم که کیف پول های سخت افزاری دارای بالاترین امنیت را دارد.چون کیف پول های سخت افزاری کلید خصوصی را داخل دستگاه نگهداری می کنند . البته کیف پول های نرم افزار نیز برای سرمایه های کمتر خوب می باشند .

بهترین کیف پول مونرو |معرفی کیف پول های برتر ارزدیجیتال مونرو (monero)


چگونه ارز دیجیتال مونرو را بخرم؟

چگونه ارز دیجیتال مونرو را بخرم؟
چگونه ارز دیجیتال مونرو را بخرم؟

شما به ۳ طریق می توانید رمز ارز مونرو را تهیه نمایید :

۱-اگر فردی را می شناسید که در حال استخراج رمز ارز مونرو است و فروشنده ان می باشد می توانید خرید نمایید.و یا اگر فردی را می شناسید که دارای کسب و کار خرید و فروش رمز ارز ها می باشد . می توانید خرید خود را انجام دهید .  اگر به فرد مورد نظر اطمینان لازم را ندارید می توانید د ریک جلسه حضوری پول را به حساب فرد واریز نموده و فرد در همان لحظه رمز ارز را به آدرس کیف شما ارسال کند.

۲-می توانید خرید خود را از طریف صرافی های آنلاین ارز دیجیتال انجام دهید.فقط کافی است که ابتدا صرافی که مورد اعتماد شما است را پیدا کنید . سپس در ان سایت احراز هویت نمایید .سپس با ارسال پول برای صرافی و همچنین دادن آدرس یا QR  کیف پول خود رمز ارز مونرو خود را دریافت نمایید.البته شایان ذکر ایت ککه صرافی ها کارمزدی را دریافت می کنند.

۳-خرید رمز ارز مونرو از طریق پلتفرم های P2P  . این پلتفرم ها به گونه ای هستند که محیط امنی را فراهم کردن که خریداران و فروشندگان بتوانند در این محیط با یکدیگر معامله کنند. پس شما با ورود به این سایتها و احراز هویت خود می توانید فروشنده مناسب را پیدا کنید و از طریق این سایت ها و قبول قوانین آنها  به خرید رمز ارز مونرو خود بپردازید.


چگونه ارز دیجیتال مونرو را بفروشم؟

چگونه ارز دیجیتال مونرو را بفروشم؟
چگونه ارز دیجیتال مونرو را بفروشم؟

شما می توانید هم از طریق سایت های P2P  و هم از طریق صرافی ها رمز ارز خود را بفروشید. فقط برای فروش از طریق هر کدام که انتخاب کردید باید حتما در آن سایت ابتد احراز هویت نمایید.همچنین شما می توانید از طریق صرافی های داخلی و خارجی رمز ارز خود را به تتر تبدیل نمایید . سپس تتر را بجای دلار نگهداری کنید.

از طریق هر کدارم از روش های بالا می توانید فروش خود را انجام دهید.در هنگام فروش مراقب باشید که آدرس کیف پول مقصد را صحیح وارد نمایید تا مشکلی در پرداخت پول به شما پیش نیاید.


چگونه یک صرافی خوب را انتخاب کنم؟

مشخصات اعلام شده هم برای صرافی های داخلی است هم برای صرافی های خارجی.ما در قسمت پایین ۵ ویژگی مهم برای انتخاب یک صرافی مناسب را اعلام کردیم.

  1. داشتن حجم خرید و فروش بالا
  2. کارمزد پایین تر تراکنشات نسبت به دیگر صرافی ها
  3. داشتن رابط کاربری مناسب
  4. پشتیبانی لازم برای یک خرید و فرش
  5. پاسخ گویی سریع صرافی

از چه راه هایی می توان رمز ارز مونرو را بدست آورد؟

شما به ۳ طریق می توانید رمز ارز مونرو را بدست آورید.

نوع اول بدست آوردن ارز دیجیتال مونرو به صورت رایگان. بر این اساس که با دیدن تبلیغات فراوان و کلیک های تبلیغاتی یا بازی های آنلاین رمز ارز مونرو را به صورت رایگان بدست آورید که نظر من یک کار وقت گیر و زمان بری است . و نسبت به زمانی که از شما می گیرد ان خروجی را ندارد.

نوع دوم : می توانید از طریق دستگاه های ماینر و یا کارت گرافیک رمز ارز های مونرو را استخراج نمایید.

نوع سوم: می توانید رمز ارز مونرو را بخرید – راه های خرید را بالا بیان کردیم.


آیا در حال حاضر ارز دیجیتال مونرو را بخرم ؟

از آنجایی که این روند قیمتی تمام ارزهای دیجیتال فراز و نشیب های بسیار زیادی دارد پس شما می توانید سود زیادی ببرید البته در صورتی که شما بتوانید تحلیل خوبی برای رمز ارز مونرو داشته باشید.و دقیقا رمز ارز را در قیمت های پایین خریداری کرده و در قیمت های بالا به فروش برسانید.اما اگر تحلیل تکنیکال و فاندامنتال خوبی نداشته باشیدد ضررهای سنگینی شامل سرمایه شما می شود .و همچنین ترجیحا برای ورود اولیه به بازار کریپتو سرمایه زیادی را وارد نکنید و اصلا از وام و یا قرض برای ورود به این بازار استفاده نکنید .

اما با همه این گفته ها بازار رمز ارز ها همیشه به شما اجازه ورود می دهد و شما در هر زمانی با تحلیل مناسب می توانید سود های خوبی را ببرید.پس برای عجله به این بازار اصلا عجله نکنید .ابتدا علم لازم را بدست آورید سپس خرید نمایید.


چگونه مونرو را به بیت کوین تبدیل کنم؟

چگونه ارز دیجیتال مونرو را به بیت کوین تبدیل نماییم
چگونه ارز دیجیتال مونرو را به بیت کوین تبدیل نماییم

شما بجز خرید و فروش رمز ارز مونرو می توانید رمز ارز ها را به یکدیگر تبدیل نمایید.شما با ثبت نام در یک صرافی های مختلف مانند (بایننسhitbtc  و …) می توانید ارز دیجیتال مونرو (XMR) خود را به رمز ارز بیت کوین BTC  تبدیل کنید .مثلا جهت تبدیل مونرو به بیت کوین باید وارد بازار XMR-BTC  شوید .و یا جهت تبدیل رمز ارز مونرو به اتریوم باید وراد بازار XMR-ETH شوید.


بیشتر بخوانید :

عاطفه قاضی حصاری
عاطفه قاضی حصاری
دکتری معماری کامپیوتر | مولف کتاب آموزش و پرورش | مدرس دانشگاه | محقق و پژوهشگر در زمینه های ارزهای دیجیتال و بلاک چین

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده