آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با افزایش قیمت امروز شیبا، پیش بینی می شود قیمت آن به سرعت افزایش یابد

شکست صعودی، شیبا را در معرض خطر محو شدن است

با افزایش قیمت امروز شیبا، پیش بینی می شود قیمت آن به سرعت افزایش یابد

به گزارش زوم ارز، افرادی که در بازار شرکت می‌کنند و امروز میزان ۱۰۰۰ دلار به شیبا اینو تعهد می‌کنند، در صورتی که ارز دیجیتال SHIB به ۰.۰۰۰۳ یا ۰.۰۰۳ دلار برسد، می‌توانند شاهد افزایش چشمگیر سرمایه‌گذاری‌های خود به مقدار قابل توجهی باشند. در حال حاضر، قیمت شیبا به ۰.۰۰۰۰۲۲۴۰ دلار می‌رسد، که نسبت به بیشترین قیمت رکوردی خود که ۰.۰۰۰۰۸۸۴۵ دلار بود، با کاهش ۷۵ درصد روبروست. این کاهش، ۵۱ درصد نسبت به قیمت بیشینه سالانه ۰.۰۰۰۰۴۵۶۷ دلاری است که در ماه‌های گذشته به دو دلار رسیده بود. در حال حاضر، در حالی که قیمت SHIB ماه گذشته ۲۷ درصد کاهش یافته بود و اکنون در این ماه ثابت مانده است، این حرکت نزولی اتفاقی جدید نیست.

روند انباشت

قابل توجه، بازار گسترده‌تر کریپتو نیز شاهد روند نزولی مشابهی است و قیمت‌ها به پایین‌ترین سطح دو ماهه سقوط می‌کنند. با وجود فشار نزولی، سرمایه گذاران مطمئن هستند که بهبودی در پی خواهد داشت. در نتیجه، اکثر آنها از این روند نزولی به عنوان فرصتی برای خرید استفاده کرده اند.

در اوایل این ماه، The Crypto Basic توجه را به جمع آوری ۱.۷۵ تریلیون توکن SHIB توسط یک نهنگ غول پیکر که از معاملات مستقر در ایالات متحده خارج شده بود، جلب کرد. پلت فرم رابینهود. ماه گذشته، آدرس نهنگ دیگری ۲۳۷ میلیارد شیبا اینو را پس از شکستن یک مثلث متقارن خریداری کرد.

پیش بینی قیمت شیبا

با اطمینان از اینکه این فرآیند انباشتی با حفظ قیمت‌ها بهبود خواهد یافت، برخی پیش‌بینی می‌کنند که Shiba Inu ATH خود را شکسته و به سطوح قیمتی ۰.۰۰۰۳ و ۰.۰۰۳ دلار می‌رسد.

با توجه به افزایش قیمت، برای دستیابی به اهداف مورد نظر نیاز به معامله‌گری است که اقدام به خرید مبلغ ۱۰۰۰ دلار از Shiba Inu به نرخ کنونی می‌کند. اگر قیمت توکن افزایش یابد، این معامله‌گر می‌تواند سرمایه‌گذاری خود را به سود بالاتری برساند. به عنوان مثال، با سرمایه‌گذاری ۱۰۰۰ دلار در Shiba Inu امروز، می‌توان ۴۴،۶۴۲،۸۵۷ (۴۴.۶ میلیون) توکن را خریداری کرد. این نشان دهنده این است که ارزش SHIB در قیمت فعلی زیر بار است.

اگر شیبا از روند نزولی خارج شده و به قیمت ۰.۰۰۰۳ دلار برسد، ارزش ۴۴.۶ میلیون توکن به مبلغ ۱۳۳۹۲ دلار افزایش می‌یابد، که نشان‌دهنده بازدهی ۱۲۳۹۲ دلاری و بازگشت سرمایه بالغ بر ۱۲۳۹ درصد می‌باشد. از طرفی، در صورت افزایش به قیمت ۰.۰۰۳ دلار، ارزش این توکن‌های SHIB به ۱۳۳۹۲۸ دلار می‌رسد که نشان‌دهنده سود ۱۳۲۹۲۸ دلاری است.

هرچند رسیدن به این اهداف برای شیبا اینو ممکن است چالش برانگیز باشد، اما منبع صرافی رمزارز Changelly اخیراً یک جدول زمانی برای دستیابی به آنها پیش‌بینی کرده است. طبق تحلیل‌های صورت گرفته توسط تحلیل‌گران Changelly، SHIB ممکن است از سطح ۰.۰۰۰۳ دلار عبور کرده و در سپتامبر ۲۰۳۰ به قیمت حداکثر ۰.۰۰۰۳۰۳ دلار برسد.

پیش بینی قیمت شیبا اینو 2030 | Changely
پیش بینی قیمت شیبا اینو ۲۰۳۰ | Changely

در همان مقاله، تحلیلگران می‌پیش‌بینند که شیبا اینو با پیشرفت سال‌ها به ارتفاعات بیشتری می‌رسد. آنها انتظار دارند که SHIB یک صفر دیگر را تا ژانویه ۲۰۴۰ پاک کند، اما تنها شاهد رسیدن آن به محدوده قیمت ۰.۰۰۳ دلار در فوریه ۲۰۴۰ هستند، جایی که انتظار می‌رود با قیمت متوسط ​​۰.۰۰۳۱۷ دلار معامله شود.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

پیش بینی قیمت شیبا اینو 2040 | Changely
پیش بینی قیمت شیبا اینو ۲۰۴۰ | Changely

در ژانویه، The Crypto Basic از چت ربات‌های هوش مصنوعی Google Bard و ChatGPT برای بحث درباره احتمال رسیدن Shiba Inu به ۰.۰۰۰۳ دلار و ۰.۰۰۳ دلار سؤال کرد. Google Bard پیش بینی کرد که قیمت SHIB ممکن است در ۲ سال به ۰.۰۰۰۳ دلار و در ۲۰ سال به ۰.۰۰۳ دلار برسد. از طرف دیگر، ChatGPT این نکات را بررسی کرد و تصور کرد که احتمالاً ۰.۰۰۰۳ دلار حدود ۴ تا ۵ سال به طول می‌انجامد و ۰.۰۰۳ دلار نیز حدود ۷ تا ۱۰ سال زمان خواهد برد.

منبع: thecryptobasic.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده