آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا روند بازار نشان از افزایش قیمت برای شیبا دارد؟

نظر بنیانگذار دوج کوین در مورد درگذشت کابوسو

آیا روند بازار نشان از افزایش قیمت برای شیبا دارد؟

به گزارش زوم ارز، از آنجایی که شیبا اینو یک جلسه امدادی را آغاز کرده است، چند سازمان زمان‌بندی به‌روز شده را منتشر کرده‌اند تا احتمال رسیدن SHIB به ۰.۰۰۰۶۴۶ دلار و ۰.۶۲ دلار را افزایش دهند.

اخیراً، افزایش کمک‌های مالی در بازار گسترده‌ی ارزهای دیجیتال، فرصتی برای شیبا اینو فراهم کرده است تا برخی از ضررهای خود را در هفته‌های اخیر جبران کند.

در حال حاضر SHIB با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۵۰۵ دلار معامله می‌شود که در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۶ درصد افزایش یافته است. این نیز نشان می‌دهد که نمودار هفتگی با افزایش ۱۱.۳ درصد و نمودار ۱۴ روزه با افزایش ۱.۲ درصد، به روند رو به رشد این ارز دیجیتال اشاره دارد. در ضمن، اطلاعات به‌روز نشان می‌دهند که قیمت شیبا اینو در یک ماه گذشته ۱۲.۲ درصد افزایش یافته است.

با جستجوی اخیر، شاهد افزایش شیب شتاب‌دهنده اینو هستیم. بر اساس پلتفرم‌های پیش‌بینی برتر، احتمال افزایش دارایی خاص به هدف‌های قیمتی جسورانه‌ای از ۰.۰۰۰۶۴۶ دلار تا ۰.۶۲ دلار تغییر یافته است.

رسیدن به قیمت ۰.۰۰۰۶۴۶ دلار برای شیبا اینو ممکن است به نظر برسد که یک وضعیت نگران کننده است، زیرا انتظار می رود SHIB 2478 درصد افزایش قیمت دهد.

با این حال، پلتفرم برجسته پیش بینی ارزهای دیجیتال Telegaon نشان می دهد که احتمال دارد Shiba Inu تا سال ۲۰۳۰ به هدف خود برسد. Telegaon به عنوان میانگین قیمت تعیین شده برای Shiba Inu در سال ۲۰۳۰ مقدار ۰.۰۰۰۶۴۶ دلاری را اعلام کرده است.

در حال حاضر، تحلیل‌گران پلتفرم معاملاتی محبوب کریپتو Changelly اعتقاد ندارند که شیبا اینو (Shiba Inu) در مدت هشت سال آینده، یعنی پیش از سال ۲۰۳۲، به ارزش ۰.۰۰۰۶۴۶ دلار برسد. بر اساس پیش‌بینی‌های Changelly تا سال ۲۰۳۲، قیمت شیبا اینو حداقل با ۰.۰۰۰۶۷۶۹ دلار، میانگین با ۰.۰۰۰۶۹۶۹۳ دلار و حداکثر با ۰.۰۰۰۸۱۲۹۱ دلار معامله خواهد شد.

شیبا به ۰.۶۲ دلار

افزایش احتمالی قیمت شیبا اینو به ۰.۶۲ دلار، چالش بزرگتری را برای دارایی ارز دیجیتال ایجاد می‌کند. برای رسیدن به این مقدار، شیبا اینو باید ۲۴۷۴۹۴۹ درصد از قیمت فعلی خود که ۰.۰۰۰۰۲۵۰۵ دلار است، افزایش یابد.

با این حال، Telegaon هنوز امیدوار است که Shiba Inu بتواند در آینده به این موفقیت دست یابد. بر اساس اعتقاد Telegaon، احتمالاً Shiba Inu به سطح قیمت ۰.۶۲ دلار در سال ۲۰۵۰ برسد، که این امر تا ۲۶ سال آینده امکان پذیر است. هدف Telegaon معین کردن ۰.۶۲ دلار به عنوان حداقل سطح قیمتی است که انتظار دارد Shiba Inu تا سال ۲۰۵۰ برساند. این پلتفرم انتظار می رود که میانگین قیمت ۰.۸۹ دلار و حداکثر قیمت ۱.۰۶ دلار را در همان سال پیش بینی کند.

در همین حال، Changelly تصور نمی‌کند که Shiba Inu بتواند تا سال ۲۰۵۰ به هدف ۰.۶۲ دلار برسد. تحلیلگران Changelly پیش‌بینی می‌کنند تا سال ۲۰۵۰ SHIB با حداکثر قیمت ۰.۰۳۳ دلار معامله خواهد شد. در زمان انتشار، تحلیلگران Changelly هنوز هیچ پیش‌بینی دیگری برای شیبا اینو پس از سال ۲۰۵۰ منتشر نکرده‌اند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

بسیاری از سرمایه‌گذاران ممکن است بپندارند افزایش احتمالی قیمت توکن شیبا اینو به ۰.۶۲ دلار، به دلیل وجود تعداد زیادی این توکن در گردش، ناممکن است. جامعه شیبا اینو برای کاهش تعداد توکن SHIB در گردش، از راه اجرای یک کمپین سوزاندن مداوم استفاده کرده است. این کمپین منجر به سوزاندن بیش از ۴۱۰.۷ تریلیون توکن SHIB تا به امروز شده است و پیوسته در حال ادامه است.

در حال حاضر، تیم اکوسیستم Shiba Inu در حال سوزاندن SHIB با استفاده از بخشی از هزینه های گاز Shibarium است. احتمال وجود دارد که تیم بتواند ابتکارات جدیدتری را برای افزایش سرعت سوختگی SHIB در آینده به کار ببرد.

علاوه بر این، Shiba Inu در حال انجام اقدامات قابل توجهی برای تبدیل شدن به یک پروژه ارز دیجیتال برای افزایش پذیرش است. تاکنون، Shiba Inu دارای توکن قابل تبادل، متاورس، صرافی غیرمتمرکز، بلاکچین L2 و سایر نوآوری‌های آینده‌اش است.

منبع: thecryptobasic.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده