اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

امروز، روز باشکوهی برای کاردانو خواهد بود

امروز، روز باشکوهی برای کاردانو خواهد بود

روز بزرگ کاردانو فرا رسیده است؛ هارد فورک بسیار مورد انتظار وسیل، جهت راه اندازی برای امروز، زمان‌بندی شده است.

به گزارش زوم ارز، علاوه بر آن، نهنگ‌ها توجه خود را به این موضوع داده‌اند؛ چرا که آن‌ها در یک هجوم لحظه آخری، به انباشت کاردانو روی آورده‌اند. بر اساس داده‌های پلتفرم WhaleStats، در ساعات نزدیک به ارتقا وسیل، کاردانو به لیست ده دارایی خریداری شده‌ی برتر برای صد نهنگ پیشتاز بایننس چین، بازگشته است.

با توجه به بیانات کارولین تالینگ، بنیان‌گذار Husky Pool، امروز، 22 سپتامبر، با وجود انجام ارتقا وسیل در ساعت 21:44 دقیقه به وقت لندن، روزی تاریخی برای کاردانو به شمار می‌رود.

صرافی ارز دیجیتال پیشتاز جهان، بایننس، اعلام پشتیبانی از هارد فورک وسیل، که طی دو فاز به ترتیب epoch 365 و epoch 366 انجام خواهد شد، کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

با توجه به اطلاعات جدید، ارتقا شبکه وسیل در epoch 365، یا در روز 22 سپتامبر حوالی ساعت 21:45 دقیقه به وقت لندن، انجام خواهد شد. این اطلاع رسانی نشان می‌دهد که از یک ساعت پیش از این ساعت، برداشت‌ها و واریزهای کاردانو به حالت تعلیق درخواهند آمد.

ارتقا شبکه‌ی Plutus V2 Cost Model در epoch 366، یا روز 27 سپتامبر در حوالی ساعت 21:45 به وقت لندن انجام خواهد شد. در چنین شرایطی، از ساعت حدود 8:45 دقیقه به وقت لندن همان روز، برداشت‌ها و واریزهای کاردانو متوقف خواهند شد.

بایننس گفت که زمانی که این صرافی تشخیص دهد که شبکه‌ی ارتقا یافته، پایدار شده است، امکان برداشت و واریز را از سر خواهد گرفت. در عین حال، معاملات کاردانو طی ارتقا شبکه و هارد فورک، تحت تاثیر نخواهند بود.

زوم ارزی عزیز شما می توانید در صفحه قیمت کاردانو، در پایگاه خبری زوم ارز قیمت لحظه ای کاردانو را مشاهده نمایید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا