آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مدیرعامل بایننس: بازار نزولی در بلند مدت، مطلوب است

مدیرعامل بایننس: بازار نزولی در بلند مدت، مطلوب است

مدیرعامل بایننس: بازار نزولی در بلند مدت، مطلوب است

چانگپنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، فکر می‌کند که بازار نزولی بیت کوین برای رمز ارزها مطلوب است.

به گزارش زوم ارز، در روز چهارشنبه در طی کنفرانس Mainnet، چانگپنگ ژائو گفت که یک چرخه‌ی چهار ساله در بازار، عادی است و در بلند مدت، بازار نزولی نسبت به روند صعودی‌ای که ظاهرا هیچ پایانی ندارد، سالم‌تر است.

چانگپنگ ژائو گفت که در واقع، اصلاحات قیمتی مفید هستند و افزود که سرمایه گذاران نباید به قیمت توکن‌ها، به عنوان شاخص عملکرد بازار نگاه کنند.

وی اشاره کرد که به جای آن، سرمایه گذاران تعداد کاربران خریدار و استفاده کننده از رمز ارزها و همچنین، تعداد بلاکچین‌ها و پروژه‌های Web3 گوناگون، را در نظر داشته باشند. وی گفت که این صنعت هنوز نوپا است و جای بسیاری برای رشد دارد.

مدیر بایننس اذعان داشت که در حقیقت، صنعت رمز ارز در وضعیت سالمی است و از افراد خواستار دوام آوردن در زمستان رمز ارزی شد.

اما چانگپنگ ژائو خوش‌بین است. زمانی که صحبت از قانون‌گذاری به میان می‌آید، وی اذعان داشت که برخی از قانون‌گذاران، خصوصا در آمریکا، سعی در گنجاندن رمز ارزها در چارچوب‌های مالی فعلی، از جمله دسته بندی‌های اوراق بهادار و کالا، دارند.

وی گفت: در واقع، ما شاهد پیشرفت بسیاری در مسیر مثبت برای چارچوب‌های قانونی بوده‌ایم.

مدیرعامل بایننس، ضمن اشاره به اینکه ممکن است چارچوب‌های قانونی فعلی اعمال نشوند، گفت: رمز ارزهایی مشابه اوراق بهادار، شاید مشابه کالاها و مشابه ارزها وجود داشته دارند، اما بیت کوین مشابه هرسه مورد است.

وی باور دارد که دولت‌ها باید یک دسته بندی جدید، به طور کامل برای دارایی بر اساس بلاکچین، که وی آن را فناوری جدید برای انتقال داده و یک نوع جدید از دارایی تعریف کرد، ایجاد کنند.

منبع: Decrypt


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده