اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ارزش اتریوم فراتر از قیمت فعلی

ارزش اتریوم فراتر از قیمت فعلی

به گزارش زوم ارز، یورین تیمر مدیر غول سرمایه گذاری شرکت Fidelity Investments استدلال می‌کند که دومین رمز ارز بزرگ بازار نوپای ارز های دیجیتال در مقایسه با بیت کوین کمتر از ارزش واقعی خود ارزش گذاری شده است.

تحلیل تیمر بر اساس رشد سریع شبکه اتریوم است، وی خاطرنشان کرد که بیت کوین بطور قابل توجهی از رقیب خود پیشی گرفته است.

به گفته تیمر، پیشرفت اتریوم که منجر به پیشی گرفتن آن از بیت کوین در سال آینده می‌شود موضوع جالبی برای دنبال کردن در سال 2022 است.

اتر در سال جاری عملکرد بسیار بهتری از بیت کوین داشته و 260 درصد بهتر از بیت کوین رشد کرده و پادشاه آلت کوین های جهان به دلیل رونق بازار توکن های NFT و دنیای دیفای و چشم انداز بزرگ آن بطور گسترده در کانون توجه قرار گرفت.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بیت کوین نیز به دلیل نگرانی های فزاینده در مود ردپای کربنی آن آسیب دید و در ماه گذشته نیکولاوس پانیگیرتزوگلو تحلیلگر ارشد بانک JPMorgan گفت که انتقال آتی اتریوم به الگوریتم گواه ثبات سهام آن را به رمز ارزی بهتر از بیت کوین تبدیل  خواهد کرد.

تیمر فرض را بر این می‌گذارد که سرمایه گذاران به دلیل کمیاب بودن بیت کوین، همچنان بعنوان یک ذخیره ارزش فوق العاده عمل خواهد کرد و بیت کوین نیز می‌تواند از تشدید شدن تورم سود ببرد.

در الی که اتریوم اخیراً اولین هفته کاهش تورم خود را پس از به روزرسانی EIP-1559 تجربه می‌کند، هنوز نگرانی هایی در مورد سیاست های مالی انعطاف پذیر آن وجود دارد.

بنظر شما همراهان زوم ارز در آینده اتریوم از بیت کوین پیشی خواهد گرفت؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


سرتیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا