اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بزرگترین کاربران شبکه اتریوم، کلاهبردار هستند

بزرگترین کاربران شبکه اتریوم، کلاهبردار هستند

بنا به یافته‌های اخیر شرکت امنیت بلاکچین PeckShield، دو کاربر با بیشترین استفاده از شبکه اتریوم، کلاهبردار هستند.

به گزارش زوم ارز، این کلاهبرداران، از آدرس‌های کیف پول فیک استفاده می‌کنند تا کاربران را فریب داده و به ارسال دارایی به این آدرس‌ها وادار کنند. از این طریق، کیف پول کاربران به کنترل کلاهبرداران درمی‌آید.

این باور وجود دارد که هدف اصلی این دسته از کلاهبرادان، چین‌های ماشین مجازی اتریوم است.

این کلاهبرداران از آدرس‌های کیف پول فیک، که مشابه آدرس واقعی قربانیان به نظر می‌رسند، استفاده می‌کنند. آن‌ها توکن‌های صفر را از هرگونه کیف پولی با کمک ویژگی TransferFrom، از طریق یک قرارداد هوشمند، انتقال می‌دهند. از این طریق، آن‌ها می‌توانند با انتقال‌های صفر، یک تاریخچه کیف پول فیک ایجاد کنند تا قربانیان را فریب دهند.

کاربران بی‌ملاحظه، بدون هیچ تحقیقی از این آدرس‌ها استفاده خواهند کرد. این موضوع، دارایی آن‌ها را در معرض خطر قرار می‌دهد؛ چرا که احتمالا کیف پول‌های آن‌ها تخلیه خواهد شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

PeckShield دریافته است که بزرگترین مصرف کنندگان شبکه اتریوم، در حقیقت کلاهبردارانی هستند که چنین انتقال‌های صفری را انجام می‌دهند.

دقت بسیار بالای کاربران در زمان انجام انتقال‌های بلاکچینی، خصوصا بر روی شبکه اتریوم، دارای اهمیت چشم‌گیری است. کاربران باید پیش از ارسال پول، در هر موقعیتی صحت آدرس کیف پول مورد استفاده را بررسی کنند. احتیاط کاربران، منجر به حفاظت از دارایی آن‌ها و جلوگیری از قربانی شدن در کلاهبرداری خواهد شد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا