اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نزدیک به 3 درصد از ذخایر سندباکس، به بایننس انتقال یافت

نزدیک به 3 درصد از ذخایر سندباکس، به بایننس انتقال یافت

تراکنش‌های بزرگ منجر به ترس در میان سرمایه‌گذاران می‌شوند.

به گزارش زوم ارز، اخیرا، صرافی بایننس شاهد انتقال تعداد چشم‌گیری از رمز ارز سندباکس بود. در مجموع 78 میلیون سندباکس، به ارزش حدود 56 میلیون دلار، از طریق سه آدرس به این صرافی انتقال یافتند. این رقم، حدود 2.6 درصد از مجموع ذخایر را شامل می‌شود. علاوه بر آن، چند ساعت پس از آن سرمایه‌گذار دیگری 2 میلیون سندباکس، به ارزش حدود 1.5 میلیون دلار، را به صرافی بایننس منتقل کرد.

سندباکس، پلتفرمی است که مزایای سازمان‌های خودمختار غیر متمرکز و NFTها جهت ارائه‌ی قابلیت ایجاد، ساخت، خرید و فروش دارایی دیجیتال را به شکل بازی، ترکیب می‌کند. کاربران با استفاده از سندباکس، می‌توانند تصور خود را شکل دهند و به آثار دیجیتال خود زندگی ببخشند، تا این آثار به بخشی از جامعه گیمینگ که بر اساس بلاکچین ساخته شده است، تبدیل شوند.

علی‌رغم انتقال بزرگ سندباکس به صرافی بایننس، این رمز ارز با نوسانات محسوسی مواجه نشد. در حقیقت، سندباکس تنها 0.6 درصد از ارزش خود را از دست داده است؛ امری که نشانگر نقدینگی بالا در بازار است. در مجموع، انتقال سندباکس به بایننس، نشانه‌ای مثبت برای این رمز ارز به شمار می‌رود؛ چرا که تقاضا و علاقه‌ی روزافزون سرمایه گذاران به آن را بازتاب می‌کند.

انتقال چشم‌گیر سندباکس به بایننس، در میان سرمایه‌گذاران نگرانی‌هایی را ایجاد کرده است؛ چرا که می‌تواند از افزایش احتمالی فشار فروش خبر دهد. ممکن است برخی از سرمایه گذاران برجسته، پس از عملکرد قیمتی شگفت‌انگیز سندباکس در هفته‌های اخیر، به دنبال کسب سود از موجودی خود باشند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در لحظه نگارش این خبر، سندباکس در سطح قیمت 0.77 دلار قرار دارد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا