آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

به طور مداوم اتریوم در ۳.۵ هزار دلار ثابت باقی می ماند، اما هدف بعدی آن چیست؟

به طور مداوم اتریوم در 3.5 هزار دلار ثابت باقی می ماند، اما هدف بعدی آن چیست؟

به طور مداوم اتریوم در ۳.۵ هزار دلار ثابت باقی می ماند، اما هدف بعدی آن چیست؟

به گزارش زوم ارز، یک بار دیگر، قیمت اتریوم نتوانست از حاجز قیمتی ۴۰۰۰ دلار عبور کند و همچنان نتوانست رکورد جدیدی برای خود به وجود آورد.

با این وجود، بازار نشان‌دهنده انعطاف‌پذیری بیشتری در مقایسه با سکه‌های دیگر در فاز اصلاح فعلی است.

همان‌طور که بازه زمانی روزانه نشان می‌دهد، پس از عبور از سطح مقاومت ۴۰۰۰ دلار، قیمت ETH دوباره به ۳۵۰۰ دلار کاهش یافته است. در حال حاضر، ارزش این ارز دیجیتال در محدودۀ ۳۵۰۰ دلار حفظ می‌شود و از افت که ممکن است قیمت به ۳۰۰۰ دلار برسد، جلوگیری می‌شود.

با این حال، احتمالاً اگر سطح ۳۵۰۰ دلار شکسته شود، بازار به سرعت به سمت منطقه حمایتی ۳۰۰۰ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه نزدیک می‌شود.

این فاکتورها با هم زماناً میزان ۳۵۰۰ دلار را تحت تاثیر قرار می‌دهند و احتمالاً واکنش قیمت به آن نقطه، تعیین‌کننده روند بازار در ماه‌های آتی خواهد بود.

اتریوم در 3.5 هزار دلار نسبتاً ثابت باقی می ماند، اما هدف بعدی آن 3000 دلار است (تحلیل قیمت اتریوم)

در چهار ساعت گذشته، قیمت به میزان تقریبی ۳۵۰۰ دلار حفظ شده است و یک الگوی نمودار کلاسیک نیز در این بازه زمانی شکل گرفته است که قیمت نتوانسته است آن را نفوذ کند.

بنابراین، احتمال حرکت آینده و خارج شدن از این الگو به صورت قابل توجهی وابسته است.

RSI حدود ۵۰ درصد نوسان دارد، بنابراین استخراج اطلاعات بیش از حد از آن ممکن نیست، چرا که این نشان می دهد که حرکت تقریباً در تعادل است.

اتریوم در 3.5 هزار دلار نسبتاً ثابت باقی می ماند، اما هدف بعدی آن 3000 دلار است (تحلیل قیمت اتریوم)

این نمودار نشان‌دهنده علاقهٔ عمومی به اتریوم در تمامی صرافی‌ها است که ارزش تمامی قراردادهای آینده را نمایش می‌دهد. ارزش‌های بالا معمولاً به دلیل پتانسیل‌های نامحدودی که باعث نوسان شده می‌تواند.

از زمانی که قیمت اتریوم از سطح حمایت ۳۰۰۰ دلاری بهبود یافته، بهره باز به طور گسترده از حدود ۷ میلیارد دلار به تقریبا ۱۳ میلیارد دلار افزایش یافته است.

این افزایش احتمالاً منجر به بهبود اخیر شده است؛ زیرا برخی از این وضعیت‌ها با دارایی‌های بیش از حد ترکیب شده و فشار فروش را روی بازار تحمیل کرده‌اند. اما، با این حال، باید توجه داشت که نکات منفی بیشتری نیز قابل مشاهده است. بهره‌وری همچنان به شدت بالاتر از میزانی است که در ماه مارس و زمانی که قیمت ETH مشابه قرار داشت، محاسبه می‌شد.

اتریوم در 3.5 هزار دلار نسبتاً ثابت باقی می ماند، اما هدف بعدی آن 3000 دلار است (تحلیل قیمت اتریوم)

منبع: cryptopotato.com


تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده