اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

انباشت اتریوم نزد نهنگ‌ها رشد شدیدی داشته است

انباشت اتریوم نزد نهنگ‌ها رشد شدیدی داشته است

افزایش محسوس در انباشت ETH در میان سرمایه‌گذاران بزرگ یا نهنگ‌ها، تاثیراتی بر بازار رمز ارزها بر جای گذاشته است.

به گزارش زوم ارز، اخیرا تعداد نهنگ‌های اتریوم، یعنی کسانی که تعداد چشم‌گیری از کوین را هولد می‌کنند روند صعودی محسوسی را تجربه کرده است.

بنا به داده‌ها از سایت IntoTheBlock، اکنون این هولدرها رقم چشم‌گیر حدود 30 میلیون اتریوم را هولد می‌کنند. در آغاز 2023، این عدد حدود 26 میلیون بوده است.

این رشد که نشانگر افزایش موجودی آدرس‌هایی با هولد بیش از 0.1 درصد از کل ذخایر است، بر انباشت مداوم دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از حیث ارزش بازاری دلالت می‌کند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در عین حال، بازار در حال مشاهده‌ی تفاوت برجسته در رفتار گروه‌های گوناگون هولدرهای اتریوم است.

در مدت 30 روز گذشته، هولدرهای بلندمدت موجودی خود را به میزان 4.54 درصد افزایش داده‌اند. متقابلا، هولدرهای میان‌مدت شاهد کاهش ناچیزی در موجودی خود به میزان 0.38 درصد بوده‌اند و هولدرهای کوتاه‌مدت کاهش محسوسی را در حد 17.5 درصد تجربه کرده‌اند.

در 24 ساعت اخیر، قیمت اتریوم رشد ملایم 1.6 درصدی را تجربه کرده و اکنون در سطح قیمت 1813 دلار معامله می‌شود.

در ارتباط با توزیع موجودی اتریوم در میان هولدرها، بخش بزرگی از آدرس‌ها کمتر از 0.1 اتریوم هولد می‌کنند و درصد نسبتا کمی از تمام کوین‌ها را در دست دارند. از سوی دیگر، آدرس‌هایی با هولد میان 1000 تا 100000 اتریوم، که بیشتر شامل سرمایه‌گذاران سازمانی و نهنگ‌ها می‌شود بخش برجسته‌ای از مجموع ذخایر این کوین را در اختیار دارند.

تخمین زده می‌شود که ارزش موجودی هولد شده‌ی فعلی حدود 70 میلیارد دلار است. این امر، بر تاثیر مهم این نهادها بر بازار اتریوم تاکید دارد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا