آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

انباشت اتریوم نزد نهنگ‌ها رشد شدیدی داشته است

انباشت اتریوم نزد نهنگ‌ها رشد شدیدی داشته است

انباشت اتریوم نزد نهنگ‌ها رشد شدیدی داشته است

افزایش محسوس در انباشت ETH در میان سرمایه‌گذاران بزرگ یا نهنگ‌ها، تاثیراتی بر بازار رمز ارزها بر جای گذاشته است.

به گزارش زوم ارز، اخیرا تعداد نهنگ‌های اتریوم، یعنی کسانی که تعداد چشم‌گیری از کوین را هولد می‌کنند روند صعودی محسوسی را تجربه کرده است.

بنا به داده‌ها از سایت IntoTheBlock، اکنون این هولدرها رقم چشم‌گیر حدود ۳۰ میلیون اتریوم را هولد می‌کنند. در آغاز ۲۰۲۳، این عدد حدود ۲۶ میلیون بوده است.

این رشد که نشانگر افزایش موجودی آدرس‌هایی با هولد بیش از ۰.۱ درصد از کل ذخایر است، بر انباشت مداوم دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از حیث ارزش بازاری دلالت می‌کند.

در عین حال، بازار در حال مشاهده‌ی تفاوت برجسته در رفتار گروه‌های گوناگون هولدرهای اتریوم است.

در مدت ۳۰ روز گذشته، هولدرهای بلندمدت موجودی خود را به میزان ۴.۵۴ درصد افزایش داده‌اند. متقابلا، هولدرهای میان‌مدت شاهد کاهش ناچیزی در موجودی خود به میزان ۰.۳۸ درصد بوده‌اند و هولدرهای کوتاه‌مدت کاهش محسوسی را در حد ۱۷.۵ درصد تجربه کرده‌اند.

در ۲۴ ساعت اخیر، قیمت اتریوم رشد ملایم ۱.۶ درصدی را تجربه کرده و اکنون در سطح قیمت ۱۸۱۳ دلار معامله می‌شود.

در ارتباط با توزیع موجودی اتریوم در میان هولدرها، بخش بزرگی از آدرس‌ها کمتر از ۰.۱ اتریوم هولد می‌کنند و درصد نسبتا کمی از تمام کوین‌ها را در دست دارند. از سوی دیگر، آدرس‌هایی با هولد میان ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ اتریوم، که بیشتر شامل سرمایه‌گذاران سازمانی و نهنگ‌ها می‌شود بخش برجسته‌ای از مجموع ذخایر این کوین را در اختیار دارند.

تخمین زده می‌شود که ارزش موجودی هولد شده‌ی فعلی حدود ۷۰ میلیارد دلار است. این امر، بر تاثیر مهم این نهادها بر بازار اتریوم تاکید دارد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده