آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

۳ دلیل جهت سکوت ایلان ماسک در مورد دوج کوین

3 دلیل جهت سکوت ایلان ماسک در مورد دوج کوین

۳ دلیل جهت سکوت ایلان ماسک در مورد دوج کوین

به گزارش زوم ارز، کسانی که روندهای موجود در اکوسیستم ارزهای دیجیتال گسترده تر را مشاهده می کنند، موافقت خواهند کرد که Dogecoin (DOGE)، برترین میم کوین صنعت، در رشد قیمت خود در طول سال رکود داشته است. یکی دو هفته گذشته شیوع این رکود در یک چیز بسیار مهم مشهود است: ایلان ماسک اخیراً در مورد ارز دیجیتال با مضمون شیبا اینو هیاهو نکرده است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

الون ماسک به عنوان بزرگ‌ترین حامی توکن DOGE در برنامه X شناخته می‌شود، با پست‌هایی که به معنای واقعی کلمه به حملات و حملات صعودی برای سکه دامن می‌زند. بدون اشاره به دوج کوین توسط ماسک، سکه در ماه گذشته تا ۱۷ درصد و در دوره هفت روزه بعدی بیش از ۲ درصد کاهش یافته است.

سکوت ممکن است لزوماً به این معنی نباشد که ماسک Dogecoin را رها کرده است. در عوض، ممکن است به این معنا باشد که مخترع کهنه کار ذهن خود را به مجموعه‌ای از سرمایه‌گذاری‌های غیرمرتبط با رمزنگاری دیگر دارد که در حال حاضر بر آن نظارت می‌کند.

به عنوان مدیر اجرایی Tesla Inc، SpaceX و Neuralink و رئیس برنامه X، ممکن است تعاملات زیاد او فعلاً Dogecoin را از ذهنش دور کرده باشد. علاوه بر این، ماسک ممکن است در مورد اکوسیستم کریپتو به دنبال دعوای Dogecoin که در چند ماه پیش درگیر شد، محتاط تر باشد.

افزایش Dogecoin، بر اساس اصول اولیه

دوج کوین کم و بیش یک ارز دیجیتال تنها با اصول و کارکردهای محدود است. مکتب فکری دیگر این است که ایلان ماسک ممکن است نظرات خود را در مورد Dogecoin برای زمانی رزرو کند که این سکه دارای یک بنیاد منحصر به فرد برای افتخار باشد.

دوج کوین در حال حاضر با قیمت ۰.۰۶۱۷۴ دلار، با افزایش حاشیه ای ۰.۵۳ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، دست به دست می شود. به طور کلی، گمانه‌زنی‌هایی در مورد اینکه چرا Dogecoin در حال حاضر سقوط می‌کند وجود دارد و به طور کلی، این ارز دیجیتال برچسب خود را به عنوان یکی از فرارترین ارزهای دیجیتال در دنیای Web3.0 امروز حفظ کرده است.


منبع: u.today


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده