آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شتاب صعودی روی نمودار های دوج کوین را نشان می دهد!

احتمال روند نزولی برای دوج کوین وجود دارد

شتاب صعودی روی نمودار های دوج کوین را نشان می دهد!

به گزارش زوم ارز،

  • دوج کوین افزایش قابل توجهی در فعالیت های زنجیره ای را تجربه می کند.
  • Netflow دارندگان بزرگ برای دوج کوین به طور مثبت تغییر می کند، که نشان دهنده انباشت توسط بازیکنان تأثیرگذار است.
  • افزایش ورودی دارندگان بزرگ و کاهش جریان‌های خروجی نشان‌دهنده افزایش اعتماد و مشارکت در بازار دوج کوین است.

تازه‌ترین فعالیت‌های زنجیره‌ای دوج کوین (DOGE) به تازگی زیاد شده است که نشان‌دهنده یک مسیر صعودی ممکن است. اطلاعات شرکت IntoTheBlock نشان می‌دهد که دارندگان بزرگ دوج کوین در حال حرکت متمایلی هستند که ممکن است منجر به بحث‌های فراوان درباره آینده این ارز دیجیتال شود.

یک نشانه مهم برای افزایش، بهبود جریان شبکه دارندگان دوج کوین است که به طور چشمگیری تغییر کرده است. این تغییر، از موقعیت منفی بهبود یافته و جریان خالص به میزان قابل توجهی به ۳۸۶ میلیون دوج کوین افزایش یافته است، که نشانگر تغییر در احساسات بازار می‌باشد.

این پارامتر، نظارت بر فعالیت‌های نهنگ‌ها و سرمایه‌گذاران با حجم مالی قابل توجه، به عنوان یک معیار اساسی برای بازار عمل می‌کند. افزایش جریان شبکه نشانگر انباشت قابل توجهی از طرف نهادهای تأثیرگذار است که نشان می‌دهد میزان رونق مثبتی برای دوج کوین وجود دارد.

داده‌های پیشین نشان می‌دهد که جهش‌های جریان خالص عمدتاً با سطح بازاری پایین هماهنگ هستند، که نشان دهنده افزایش خرید در طول دوره‌های اصلاحی می‌باشد. این الگوی تاریخی از حالات احساسی مثبت مرتبط با دوج کوین حمایت می‌کند و احتمال حرکت بالقوه به سمت بالا را ارائه می‌دهد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

علاوه بر این، تعداد دارندگان بزرگی که احساسات مثبتی در مورد دوج کوین دارند، می‌توانند همکاری کرده و به ارزش آن کمک کنند. در روز گذشته، جریان ورودی به کیف‌پول دارندگان بزرگ به بیش از ۲۰۰ درصد افزایش یافت و به مقدار ۴۲۵.۹۷ میلیون دوج کوین رسید. این افزایش فعالیت خرید، که اصلی‌ترین انجام‌دهندگان آن نهنگ‌ها و سرمایه‌گذاران با تأثیر بالا هستند، نشان از افزایش اعتماد به این ارز دیجیتال دارد.

به طور معکوس، انحراف جریان های مالی از کیف پول های بزرگ به طور قابل توجهی کاهش یافته است و این بعید است که در مسیر صعودی ادامه پیدا کند. با کاهش جریان های خروجی، نشانه های جریان خالص دارندگان بزرگ به دوج کوین میزانی رشد تقریبا خودنمایی می کند که نمایانگر افزایش تعامل بازیگران بازار دوج کوین و تأثیرگذاری بیشتر آن ها در این بازار است.

منبع: cryptonewsland.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده