آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

حرکت سرمایه گذاران بزرگ دوج کوین: آیا این یک نشانه نگران کننده است؟

حرکت نهنگ‌های دوج کوین: آیا این یک نشانه نگران کننده است؟🐋

حرکت سرمایه گذاران بزرگ دوج کوین: آیا این یک نشانه نگران کننده است؟

به گزارش زوم ارز، داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که سرمایه گذاران بزرگ Dogecoin در روز گذشته حرکت‌های بزرگی انجام داده‌اند، نشانه‌ای که می‌تواند برای قیمت دارایی نگران‌کننده باشد.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

سرمایه گذاران بزرگ دوج کوین در ۲۴ ساعت گذشته حرکت های زیادی انجام داده اند

با توجه به داده‌های ردیاب تراکنش ارزهای دیجیتال Whale Alert، در طول ۲۴ ساعت گذشته، چند تراکنش بزرگ DOGE در بلاکچین مشاهده شده است.

هر چهار تراکنش از این انتقال‌ها ارزش میلیون‌ها دلار داشته‌اند، که نشان می‌دهد ممکن است نهنگ‌ها در پشت آنها قرار گرفته باشند. اصطلاح “نهنگ‌ها” به بزرگترین سرمایه‌گذاران در این حوزه اشاره می‌کند که به دلیل حجم بالای دارایی‌هایشان، توانایی تأثیرگذاری را دارند.

بنابراین، انتقالات از این گروه می‌تواند مورد توجه قرار گیرد. تأثیر حرکت یک نهنگ بر بازار وابسته به اهداف و نیازهای آن نهنگ است.

به طور کلی، نمی‌توان به طور قطعی درباره انگیزه‌های آنها حکم قضاوت کرد، اما با توجه به نوع کیف پول‌های مورد استفاده و جهت جریان سکه‌ها، می‌توان تحلیل‌هایی انجام داد.

دو تراکنش قدیمی از روز گذشته شامل انتقال ۵.۱ میلیون دلار و ۷.۵ میلیون دلار دوجکوین به پلتفرم Robinhood بودند. در زیر، جزئیات بیشتر درباره تراکنش‌های قدیمی‌تر از این دو آمده است.

به نظر می‌رسد که برای انجام این تراکنش فقط 0.41 دلار کارمزد نیاز است منبع: Whale Alert
به نظر می‌رسد که برای انجام این تراکنش فقط ۰.۴۱ دلار کارمزد نیاز است منبع: Whale Alert

 

همانطور که مشاهده می‌شود، فرستنده تراکنش یک کیف پول ناشناس است. این نوع کیف پول‌ها به هیچ پلتفرم مرکزی متصل نیستند و احتمالاً متعلق به سرمایه‌گذاران خودسرپرست است.

وقتی یک سرمایه‌گذار سکه‌های خود را از کیف پول شخصی به صرافی انتقال می‌دهد، همیشه احتمال وجود دارد که این عملیات به منظور فروش انجام شده باشد. بنابراین، این رسوب می‌تواند برای DOGE تأثیری منفی داشته باشد. این وضعیت برای سپرده دیگری مانند Robinhood نیز صادق است، که در روز گذشته مشاهده شد.

علاوه بر این دو سپرده، یک تراکنش وارداتی دیگر نیز در همین بازه زمانی به صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase انجام شده است.

به نظر می‌رسد که برای انجام این تراکنش فقط 0.41 دلار کارمزد نیاز است منبع: Whale Alert
به نظر می‌رسد که برای انجام این تراکنش فقط ۰.۴۱ دلار کارمزد نیاز است منبع: Whale Alert

 

این تراکنش با ارزش ۵.۹ میلیون دلار بعد از بهبود قیمت دوجکوین از کمترین سطح اخیر خود به دست می‌آید. به همین دلیل، برخی از نهنگ‌ها ممکن است در تلاش برای فروش باشند، در حالی که برخی سودها هنوز باقی مانده است.

این تراکنش، که ارزش ۴۱.۵ میلیون دلار دوجکوین را در طول شبکه جابجا کرده است، بزرگترین تراکنش ۲۴ ساعت گذشته است. با این حال، این انتقال قابل توجه نیست زیرا تنها آدرس‌های ناشناخته در آن دخیل بوده‌اند.

درک دقیق این تراکنش بسیار سخت است، زیرا می‌تواند از یک تراکنش همتا به همتا تا یک تغییر ساده در کیف پول باشد. به همین دلیل، برخلاف سپرده‌های معمولی صرافی، این انتقال ممکن است منجر به نوسانات در هر جهت شود یا حتی ممکن است تأثیری نداشته باشد.

قیمت DOGE

دوج کوین اخیراً به سطح ۰.۰۸۷ دلار سقوط کرده بود، اما از آن زمان به بالای ۰.۰۹۱ دلار بازگشته است.

منبع: DOGEUSD در TradingView
منبع: DOGEUSD در TradingView

به نظر می‌رسد قیمت memecoin اخیراً از شتاب صعودی به پایان رسیده است

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده