آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیش‌بینی عجیب تحلیلگر!! قیمت دوج کوین نشان از افزایش ۲۷۰۰۰ درصدی دارد!!!

پیش‌بینی عجیب تحلیلگر!! قیمت دوج کوین نشان از افزایش ۲۷۰۰۰ درصدی دارد!!!

پیش‌بینی عجیب تحلیلگر!! قیمت دوج کوین نشان از افزایش ۲۷۰۰۰ درصدی دارد!!!

به گزارش زوم ارز، یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال اخیراً پیش‌بینی قیمت متهورانه‌ای را برای ارز دیجیتال Dogecoin ($DOGE) ارائه کرده است که نشان می‌دهد ممکن است در آینده نزدیک شاهد افزایش بیش از ۲۷۰۰۰ درصدی برای رسیدن به این ارز باشد. ۱۶ دلار مارک در هر نشانه.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اگر قیمت کریپتوکارنسی الهام گرفته از میم ۲۷۰۰۰ درصد افزایش یابد، بالاترین قیمت قبلی خود را خواهد شکست. این تحلیلگر که به نام AMINSHEYBANI شناخته می شود، نموداری را در TradingView با عنوان «دوج به ماه» معرفی کرد که در آن، همانطور که بنزینگا گزارش داد، به سطح حمایت بالقوه ۰.۰۵۸ دلار اشاره کرد که می تواند پایه ای برای افزایش عظیمی باشد که می تواند منجر شود. به اوج ۱۶ دلار می رسد، به این معنی که ارز دیجیتال ۲۷۵۰۰٪ افزایش می یابد.

این افزایش، در صورت تحقق، به این معنی است که ارزش بازار ارز دیجیتال الهام گرفته از میم به ۲.۲۶ تریلیون دلار خواهد رسید که بسیار بالاتر از سرمایه فعلی بازار پرچمدار است. ارز دیجیتال بیت کوین که حدود ۵۷۵ میلیارد دلار است و دومین ارز دیجیتال بزرگ اتریوم ($ETH) است که دارای ارزش بازار ۱۹۳ میلیارد دلار است.

دوج کوین به ماه؟ پیش‌بینی جسورانه قیمت $DOGE تحلیلگر کریپتو نشان می‌دهد که افزایش 27000 درصدی ممکن است

منبع: TradingView

پیش‌بینی قیمت تحلیل‌گر به‌طور قابل‌توجهی بسیار فراتر از پیش‌بینی سایر تحلیل‌گران است. همانطور که CryptoGlobe گزارش کرد، یک تحلیلگر اخیراً پیشنهاد کرده است که DOGE می تواند تا بیش از ۱۷۰ درصد افزایش یابد و انتظار می رود که ارز دیجیتال قبل از آوریل ۲۰۲۴ به حدود ۰.۱۷ دلار صعود کند، که به این معنی است که طبق این پیش بینی، ارز دیجیتال ۱۷۰ درصد نسبت به سطوح فعلی صعود می کند.

قابل توجه، مشخص شد که Dogecoin یکی از دارایی‌های ارز دیجیتال مؤسسه بانکی SoFi مستقر در سانفرانسیسکو است، که نشان داد آن را دارای ۱۶۶ میلیون دلار ارز دیجیتال است.

از این دارایی ها، ۸۲ میلیون دلار به بیت کوین است، در حالی که ۵۵ میلیون دلار در دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار اتریوم است. حدود ۴.۵ میلیون دلار در Cardano است، در حالی که ۴.۹ میلیون دلار در ارز دیجیتال DOGE الهام گرفته از میم است.

تصویر ویژه از طریق Unsplash.


منبع: cryptoglobe.com


تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده