آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Dogecoin Rockets Up: خریداران با افزایش قیمت نزدیک به ۱۷٪ مسئولیت را بر عهده می گیرند

1712659280-f0a751f6a8eaa9a9aa99c2d85652ad483d7250f9.jpg

Dogecoin Rockets Up: خریداران با افزایش قیمت نزدیک به ۱۷٪ مسئولیت را بر عهده می گیرند

به گزارش زوم ارز،

  • Dogecoin طی سه روز گذشته ۱۷ درصد افزایش یافت و حرکت صعودی قوی را نشان داد.
  • خریداران به سرعت پس از افت، کنترل را به دست گرفتند و از پشتیبانی EMA 20 روزه و مناطق شکست قبلی استفاده کردند.
  • تحلیل فنی یک مسیر مثبت را نشان می‌دهد، با Dogecoin که اوج‌های بالاتر و پایین‌ترین سطح را تشکیل می‌دهد.

در طی سه روز گذشته، دوج کوین (DOGE) با افزایش چشمگیر ۱۷ درصدی، روند صعودی بسیار قابل توجهی را تجربه کرد. این اتفاق پس از افت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه رخ داد و Dogecoin به سرعت بازگشت و حرکت قوی به سمت بالا را نشان داد.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

با وجود تلاش‌های فروشندگان برای چالش دادن احساسات صعودی، خریداران پس از رسیدن به یک نوسان جدید، به سرعت کنترل خود را به دست گرفتند و از حمایت پویای ارائه شده توسط ۲۰ روز استفاده کردند. واترمارک آزمایشی (EMA) و مناطق شکست قبلی. این افزایش مجدد در فشار خرید با شتاب فروش مواجه شده و روند صعودی غالب را تأیید کرد.

تحلیل فنی نشان می‌دهد که مسیر مثبتی برای Dogecoin در آینده پیش بینی می‌شود. این حالت به دلیل ادامه‌ی ایجاد اوج و سقوط در این ارز به وضوح مشخص شده است. مهمترین نکته این است که مداومت نمای EMA های ۲۰ و ۵۰ روزه در این فرآیند بسیار تاثیرگذار است. ضریب بازگشت Dogecoin پس از یک تنزل جزئی در ماه فوریه نیز در نمودار روزانه مشخص شده است، که نشان از امکان افزایشی در زمان‌های کوتاه و بلند مدت است.

تحلیل حجم اجتماعی یک روند صعودی را نشان می‌دهد، با افزایش چشمگیری در تعامل رسانه‌های اجتماعی که در ماه فوریه مشاهده شد. اگرچه در اوایل ماه آوریل تعداد کل کاربران اجتماعی کاهش جزئی داشت، اما روندهای اخیر نشان دهنده تجدید حیات در مشارکت است که نشان می‌دهد آینده Dogecoin و شکوه آن، در کنترل اجتماعی قرار گرفته است.

از نظر تکنیکال، نقاط دارایی RSI و SMA Dogecoin تأیید می‌کنند که احساسات صعودی دارد و به آسانی بالاتر از خط میانگین واقع شده است. این نشان دهنده افزایش عملکرد کوتاه مدت Dogecoin است. به توجه به آینده، تحلیل‌گران پیش‌بینی می‌کنند که در صورت ادامه حرکت صعودی، قیمت Dogecoin به ۰.۲۶۰ دلار خواهد رسید، در حالی که شکستن زیر سطح حمایت ۰.۱۷۵ دلار ممکن است منجر به کاهش تا ۰.۱۲۲ دلار شود.


منبع: cryptonewsland.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده