آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

متخصص ارزهای دیجیتال: احتمالاً قیمت دوج کوین می تواند ۴۳۰٪ افزایش یابد

متخصص ارزهای دیجیتال: احتمالاً قیمت دوج کوین می تواند 430٪ افزایش یابد

متخصص ارزهای دیجیتال: احتمالاً قیمت دوج کوین می تواند ۴۳۰٪ افزایش یابد

به گزارش زوم ارز، با تحلیل قیمت‌های اخیر و ترکیب نظریه موج الیوت، احتمالاً ارز دیجیتال Dogecoin ($DOGE) که الهام گرفته از میم، به زودی افزایش می‌یابد.با توجه به تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال، BigMike، قیمت Dogecoin به افزایش خواهد رفت و این افزایش براساس نظریه موج الیوت صورت گرفته است. این تحلیلگر معتقد است که الگوی پنج موجی در مراحل پیشرفته‌ای از بارگیری قرار دارد و از آنجا که Dogecoin در حال حاضر در سطح ۰.۱۲۶ دلار است، قیمت آن به تازگی به حدود ۰.۶۷ دلار افزایش خواهد یافت.

با تحلیل نمودار، پایان یک دوره تصحیحی و شروع پتانسیلی یک مسیر صعودی قوی را نشان می‌دهد. بر اساس این تحلیل، اعتقاد بر این است که موج ۱، که نمایانگر حرکت اولیه به سمت بالا است، از زیر سطح ۰.۰۸ دلار آغاز شده و به اوج خود در مقدار ۰.۲۱۹ دلار رسیده است.

با افزایش، یک نمودار اصلاحی با الگوی A-B-C ظاهر می شود که در نظریه موج الیوت به عنوان یک اتفاق متداول شناخته می شود. این مرحله اصلاحی به عنوان یک مرحله حیاتی در نظر گرفته می شود و اساسی بودن برای پیش بینی موج صعودی ۳ را فراهم می کند.

نظریه موج الیوت یک ابزار پرکاربرد برای پیش‌بینی نوسانات بازار در آینده است. این نظریه توسط رالف نلسون الیوت پس از مشاهده و شناسایی “الگوهای موج فرکتال مکرر” در دهه ۱۹۲۰ به توسعه رسیده است.

این الگوهای امواج فراکتال بر اساس روانشناسی جمعیت‌ها طراحی شده‌اند. بر اساس نظریه موج الیوت، این الگوها معمولا از پنج موج در جهت یک روند اصلی در بازار تشکیل شده و ممکن است به صورت صعودی یا نزولی باشد، که سپس توسط سه موج اصلاحی تفسیر می‌شوند.

تکرار این الگوها، به تئوری نشان می‌دهد، که امکان پیش‌بینی حرکت قیمت دارایی‌ها وجود دارد. به گفته الیوت، زمانی که در سال ۱۹۳۵ پس از ۱۳ ماه اصلاح، پایین‌ترین سطح بازار سهام را پیش‌بینی کرد، این نظریه شهرت یافت.

این تحلیل شامل بررسی سطوح اصلاحی فیبوناچی است که از دنباله فیبوناچی مشتق می‌شود و نشان می‌دهد که کجا حمایت و مقاومت وجود دارد. به عنوان مثال، سطح فیبوناچی ۰.۶۱۸ که در ۰.۲۱۹ دلار واقع شده است، به عنوان یک نقطه مقاومت مهم توجه می‌شود که ممکن است بر تحولات قیمت در آینده تأثیرگذار باشد.

به علاوه، تجزیه و تحلیل سطوح مقاومت بلندمدت بالقوه در ۰.۳۲۰ دلار، ۰.۴۸۳ دلار و ۰.۵۹۲ دلار تشخیص داده می‌شود. اگر موج ۳ صعودی به طور مورد انتظار روی داد، این سطوح قدرتمند می‌توانند مورد توجه قرار گیرند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

پروژه‌های Big Mike در Wave 3 ممکن است قیمت DOGE را به حدود ۰٫۴۸۳ دلار (سطح توسعه فیبوناچی ۱٫۴۱۴) برسانند. تجزیه و تحلیل نیز نشان می‌دهد که در موج ۴ ممکن است یک عقب‌نشینی اتفاق بیفتد و پیش از رسیدن به قیمت نهایی ۰٫۶۷۲ دلار در موج ۵، که نشان‌دهنده افزایش ۴۳۰ درصدی نسبت به سطوح فعلی است، به وقوع بپیوندد.

به منظور حمایت از چشم انداز صعودی، شاخص قدرت نسبی (RSI) برای DOGE به نظر می رسد نشان دهنده این است که ارز دیجیتال الهام گرفته از میم، بیش از حد فروخته شده است. از سوی دیگر، میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD) به یک متقاطع صعودی اشاره می کند که ممکن است نشانه شروع یک روند صعودی مشخص باشد.

تجزیه و تحلیل انجام شده توسط یکی از تحلیلگران با نام مستعار، نشان می دهد که DOGE احتمالاً به طرز غیرمنتظره افزایش پیدا خواهد کرد؛ زیرا یک شاخص فنی کمتر شناخته شده نشان می دهد که قیمت ارز دیجیتال به زودی احتمالاً به شکست خواهد رسید.

این پیش‌بینی بر اساس اخضر شدن نمایشگر کانال گاوسی (GS) در نمودار هفته‌ای Dogecoin است. این نشانگر نشان می‌دهد که در صورت مواجهه با زمان مناسب، Dogecoin به روشنی افزایش خواهد یافت.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده