آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا بازگشت نهنگ‌ها موجب افزایش ۱۰ درصدی قیمت دوج کوین شده است؟

آیا بازگشت نهنگ‌ها موجب افزایش 10 درصدی قیمت دوج کوین شده است؟

آیا بازگشت نهنگ‌ها موجب افزایش ۱۰ درصدی قیمت دوج کوین شده است؟

به گزارش زوم ارز، در طی هفته گذشته، دوج کوین یا $DOGE با الهام از میم ها، شاهد افزایش قیمت بیش از ۱۰ درصدی خود بوده است. این افزایش قیمت به دلیل فعالیت های رو به افزایش سرمایه گذاران بزرگ در بازار رمزارزها بوده است که در اصطلاح عامیانه به عنوان “نهنگ ها” شناخته می شوند. این نشان می دهد که علاقه به ارزهای دیجیتال در حال افزایش است.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل برنامه IntoTheBlock، تراکنش‌های بزرگ DOGE – یعنی تراکنش‌هایی که مبلغ بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار از ارزهای دیجیتال متنوع را به میم‌ها اختصاص داده اند – در یک دوره ۲۴ ساعته تقریباً دو برابر شده است. به این ترتیب، پس از انجام تحلیل و بررسی در خصوص احتمال تایید صندوق‌های معاملاتی در بورس اتر، افزایش قابل توجهی مشاهده شده است.

داده‌ها نشان می‌دهد که حجم DOGE توسط این نهنگ‌ها از ۹.۷۴ میلیارد به ۱۷.۹۷ میلیارد در یک دوره مشابه افزایش یافته است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

علاوه بر این، یک نهنگ Dogecoin که برای مدت زمان طولانی در خواب بود، دارای ۸۹۳،۳۰۳ DOGE (حدود ۱۴۵،۱۰۱ دلار) بود. تقریباً در همان زمان، پس از یک دهه از عدم فعالیت، این نهنگ به انتقالی جدید در ازای ۲۳،۳۳۸ DOGE در ماه مه ۲۰۱۴ پرداخت و ارزش این دارایی ها را به تقریباً ۴۰۰۰ دلار تخمین زد. این تراکنش اولین تعامل نهنگ با بازار Binance، یکی از برترین صرافی های ارزهای دیجیتال در جهان، بود.

در حالی که نهنگ اکثر ذخایر خود (۸۶۹۹۶۴ DOGE به ارزش بیش از ۱۴۰۰۰۰ دلار) را حفظ می کند، این حرکت باعث نگرانی در مورد نوسانات احتمالی قیمت شده است.

منظور از تجدید ظهور سرمایه گذاران اولیه ارزهای دیجیتال به منظور تاریخچه است. غالباً حضور این سرمایه گذاران با شدت نوسانات قابل مشاهده در قیمت ارزها همراه بوده است. اخیراً، انتقال به Binance می‌تواند به عنوان یک نشانه پیشرو برای فعالیت‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال تفسیر شود و احتمالاً برای پیش‌بینی‌های در مورد مسیر آینده DOGE اهمیت داشته باشد.

همانطور که گزارش شده است توسط Cryptoglobe، DOGE یک الگوی نموداری شکل گرفته که نشان می دهد قیمت ارز دیجیتال ممکن است بیش از ۲۳۰۰۰ درصد افزایش یابد. این الگو شبیه به رشدی است که در سال گذشته با شکل گیری آن در نمودار خود، تجربه شده است.

الگوی نمودار اولین بار توسط تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال، علی مارتینز، مشاهده شد. او در رسانه‌های اجتماعی اشاره کرد که در نمودار هفتگی Dogecoin یک مثلث نزولی شکل گرفته است. آخرین باری که Dogecoin این الگو را تجربه کرد، با افزایش تقریباً ۲۳۲۰۰٪، سرعت چشمگیری را پیدا کرد. این رویداد پرسش‌های زیادی را در مورد اینکه آیا Dogecoin قادر به تکرار یک افزایش بی‌سابقه مانند این استقرار است، ایجاد کرده است.

منبع: cryptoglobe.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده