آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با افت ۸۶ درصدی دوج کوین، نگرانی های جدیدی را ایجاد کرد

با افت 86 درصدی دوج کوین، نگرانی های جدیدی را ایجاد کرد

با افت ۸۶ درصدی دوج کوین، نگرانی های جدیدی را ایجاد کرد

به گزارش زوم ارز، در ۲۴ ساعت گذشته، Dogecoin (DOGE)، یکی از محبوب‌ترین ارزهای رمزنگاری شده، با تغییرات نگران‌کننده‌ای در زنجیره خود مواجه بود. طبق اطلاعات ارائه شده توسط IntoTheBlock، مشاهده شده است که ورودی‌های مربوط به بزرگان و نهنگ‌ها بیش از ۸۶ درصد کاهش یافته‌اند. این معیار نمایانگر حرکت وجوه به آدرس‌هایی است که توسط سرمایه‌گذاران بزرگ یا نهنگ‌ها نگهداری می‌شود.

مالکان ۴۲۸.۷۲ میلیون DOGE، به مقدار ۶۲.۶۳ میلیون DOGE کاهش یافتند که معادل حدود ۹.۴۵ میلیون دلار است. این کاهش نشان دهنده کاهش چشمگیری در فعالیت خرید بین این صاحبان بزرگ می‌باشد. به طور معمول، کاهش این معیار نشان دهنده کاهش فعالیت خرید است زیرا بسیاری از مالکان بزرگ تمایل دارند که دارایی‌های خود را قبل از انتقال به سردخانه در صرافی‌های تمرکز متمرکز بخرند.

Dogecoin (DOGE) با افت 86 درصدی معیارهای کلیدی با درام نهنگ روبرو شد

علاوه بر این، Netflow دارندگان بزرگ، که بینشی در مورد تغییرات موقعیت نهنگ‌ها و سرمایه‌گذارانی که بیش از ۰.۱ درصد از عرضه را در اختیار دارند، ارائه می‌دهد، کاهش قابل توجهی داشته است. هفته گذشته، با ۴۱۱.۶۹ میلیون DOGE وارد قلمرو مثبت شد اما از آن زمان به ۳۱.۷۱ میلیون DOGE کاهش یافته است. این تغییر در جریان شبکه حاکی از تغییر در احساسات بازیکنان بزرگ است که به طور بالقوه نشان دهنده کاهش موقعیت یا فروش است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

طی روز گذشته، قیمت Dogecoin تحولات مختلفی را تجربه کرد. در حقیقت، این ارز دیجیتال دیروز با ۲.۵۷ درصد زیان روبرو شد و امروز نیز با کاهش ۱.۴۶ درصدی روبرو است. در حال حاضر، قیمت هر Dogecoin به ۰.۱۵۲ دلار رسیده است.

Dogecoin (DOGE) با افت 86 درصدی معیارهای کلیدی با درام نهنگ روبرو شد

تأثیر کاهش فعالیت نهنگ‌ها بر پویایی دوج کوین تاکیدی ارزشمند دارد. در گذشته، تصمیمات افراد بنیادی بزرگ بر بازده بازار تأثیر قابل توجهی داشته‌اند. بنابراین، کاهش ناگهانی فعالیت نهنگ‌ها ممکن است موجب افزایش نوسانات در بازار گردد و یا تغییراتی در احساسات سرمایه‌گذاران سازمانی ایجاد نماید.

منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده