آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با از بین رفتن احساسات بازار، آیا دوج کوین برای کاهش بیشتر فشار می آورد؟

با از بین رفتن احساسات بازار، آیا دوج کوین برای کاهش بیشتر فشار می آورد؟

با از بین رفتن احساسات بازار، آیا دوج کوین برای کاهش بیشتر فشار می آورد؟

به گزارش زوم ارز، به نظر می‌رسد که ارز دیجیتال داج کوین (DOGE) با شروع کاهش فشار صعودی، در حال تجربه کاهش قیمت می‌باشد. افزایش نوسانات در بازار سکه، باعث افزایش خطر نوسانات قابل توجه در قیمت آن می‌شود. ویژه‌تر همان‌طور که تقاضا برای ماین کوین کاهش پیدا می‌کند، این خطرات نیز کاهش خواهد یافت.

دارندگان دوج کوین نمی توانند بدبینی خود را پنهان کنند

با افزایش ۷ درصدی قیمت DOGE در طول ۲۴ ساعت گذشته، این ارز همچنان تحت تأثیر احساسات منفی قرار دارد. در زمان نگارش این مطلب، وزن ارزش سکه -۰.۴۰۴ امتیاز بوده است، که نشان‌دهنده ارزیابی منفی از مجموعه از ۵ ممکن است.

احساس وزنی Dogecoin. منبع: Santiment
احساس وزنی Dogecoin. منبع: Santiment

احساس وزن و ارزش دارایی، میزان احساسات کلی که دربارهٔ آن در بازار وجود دارد را سنجیده می‌شود. این معیار با توجه به اهمیت هر یک از احساسات فراهم شده، بهبودی در احساسات مثبت و منفی ساده ایجاد می‌کند.

هنگام بازگشت دارایی با ارزش منفی، بازار دارایی تحت تأثیر احساسات منفی قرار می‌گیرد، که ممکن است منجر به کاهش قیمت آن شود. از سویی دیگر، زمانی که ارزش مثبت است، بازار توسط گاوها کنترل می‌شود.

Dogecoin Futures Open Interest. منبع: Santiment
Dogecoin Futures Open Interest. منبع: Santiment
سود آینده DOGE به تعداد قراردادهای شمارش شده اشاره دارد که هنوز تسویه یا بسته نشده اند. وقتی این عدد کاهش می‌یابد، این نشان‌دهنده افزایش تعداد شرکت‌کنندگان در بازار است که بدون باز کردن موقعیت‌های تجاری جدید، از موقعیت‌های تجاری خود خارج می‌شوند.

کاهشی در پیش است

از زمان نوشتن این مقاله، DOGE با قیمت ۰.۱۵ دلار در حال معامله است. شاخص SAR سهام آن، همانطور که در نمودار هفتگی نشان داده شده است، بالاتر از قیمت فعلی قرار دارد و احتمال نقض زیر این سطح را نشان می دهد.

این نشانگر برای تشخیص جهت حرکت روند و معکوس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. وقتی خطوط نقطه چین بالاتر از قیمت دارایی قرار می‌گیرند، نشان‌دهنده کاهش در بازار است. این موضوع نشان می‌دهد که قیمت دارایی در حال کاهش است و ممکن است این وضعیت ادامه یابد.

در صورت تثبیت پیش‌بینی‌های منفی، احتمالا ارزش میم کوین زیر ۰.۱ دلار برای پشتیبانی در حدود ۰.۰۸ دلار کاهش خواهد یافت.

افزایش فاصله بین باندهای بالا و پایین اندیکاتور بولینجر باندها، منجر به افزایش قابل توجه در خطر نوسان قیمت می‌شود، زیرا این نشان‌دهنده رشد نوسانات بازار است.

تحلیل قیمت Dogecoin. منبع: Tradingview
تحلیل قیمت Dogecoin. منبع: Tradingview

در صورتی که گاوها مجدداً کنترل را به دست آورند و قیمت DOGE در یک حالت نوسانی صعودی قرار گیرد، احتمالاً یک حرکت صعودی به سمت سطح مقاومت در ۰.۱۷ دلار آغاز شود.

منبع: beincrypto.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده