آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

یکی از بنیانگذاران Dogecoin بیانیه غیرمنتظره درباره بیت کوین می دهد

یکی از بنیانگذاران Dogecoin بیانیه غیرمنتظره درباره بیت کوین می دهد

یکی از بنیانگذاران Dogecoin بیانیه غیرمنتظره درباره بیت کوین می‌دهد

به گزارش زوم ارز، در یک حرکت جالب، بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin که به دلیل برداشت‌های بازیگوش و اغلب طنزآمیز خود درباره صنعت کریپتو از او شناخته می‌شود، بیانیه‌ای صادر کرده است که توجه مردم را به خود جلب کرده است. انجمن کریپتو.

در یک درخواستی عجیب و غریب، مارکوس از بیت کوین، اولین و بزرگ‌ترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار، خواست که به ارزش ۱ میلیون دلار برای هر سکه برسد. در حین خواب.

“بیت کوین عزیز، لطفاً تا زمانی که من خوابم به ارزش ۱ میلیون دلار برای هر سکه بروید. با تشکر،” بیلی مارکوس، با نام مستعار “شیبتوشی ناکاموتو”، نوشت.

با اینکه شرایط پیرامون بیانیه بنیانگذار Dogecoin مبهم است، اظهار نظر اخیر او ممکن است به دلیل دیدگاه‌های طنزآمیزش در مورد صنعت ارزهای دیجیتال، جالب باشد.

دوج‌کوین به عنوان یک شوخی طراحی شد تا خنده‌داری و انتقاد روی ارزهای دیجیتال در آن زمان بیازماید. در سال ۲۰۱۳، مهندسان نرم‌افزار بیلی مارکوس و جکسون پالمر ارز مبادلات دیجیتالی Dogecoin را به عنوان راهی برای جستجو در بیت کوین طراحی کردند.

زمان انتشار توییت نیز بسیار حائز اهمیت بود، زیرا همزمان با افت گسترده ۱۱ درصدی بیت کوین از بالاترین رکورد خود یعنی ۷۳٬۷۳۷ دلار بود. نقصان بیت کوین از زمانی شروع شد که معامله‌گران پس از رشد ۱۳۴ درصدی آن در یک سال، شروع به بهره‌وری کردند.

با توجه به اطلاعات CoinMarketCap، ارز دیجیتال پرچمدار در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۳۹ درصد رشد داشت و به ۶۵٬۸۳۹ دلار رسید. در هفته گذشته، بیت کوین به عنوان یکی از ارزهای مهم توانست افزایشی ملموس داشته باشد.

به دلیل کاهش تقاضا برای وجوه قابل معامله در مبادلات ایالات متحده که دارای این ارز دیجیتال است، قیمت کوین به ۶۰۷۶۰ دلار سقوط کرد.

با اینکه برخی افراد Dogecoin را به عنوان یک شوخی ساده می‌بینند، اما برخی دیگر آن را یک بازتاب قابل تامل از پتانسیل بیت کوین برای به هم ریختن سیستم های مالی سنتی و تغییر شکل اقتصاد جهانی می‌دانند.

زیرا بیت‌کوین همچنان به مقبولیت و پذیرش جریان اصلی خود ادامه می‌دهد، تصور قیمت هدف ۱ میلیون دلاری، که زمانی عجیب به نظر می‌رسید، اکنون ممکن است که این ایده دور از ذهن نباشد.

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده