آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

افزایش خریداران دوج کوین، آیا قیمت به ۰.۲ دلار می رسد؟

احتمال روند نزولی برای دوج کوین وجود دارد

افزایش خریداران دوج کوین، آیا قیمت به ۰.۲ دلار می رسد؟

به گزارش زوم ارز، Dogecoin (DOGE)، یک ارز دیجیتال رمزنگاری شده محبوب که الهام گرفته از مفاهیم میم‌ها است، در حال حاضر نمایانگر سیگنال‌هایی است که ممکن است نشان دهنده نزدیک بودن به یک کاهش معنی‌دار باشد.به تحلیل اخیر علی، یک تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، ارز دیجیتال که الهام گرفته شده از میم، به نظر می رسد در حال نزدیک شدن به یک سطح مقاومت حیاتی است و نشانه‌های بازار ادعای حرکت ممکن به سمت بالا را دارند.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط Coinglass، رشد مثبت در ارزش DOGE به دنبال افزایش توجه به این ارز، که در ۲۴ ساعت گذشته به ۲۳ درصد افزایش یافته و سقف ۱ میلیارد دلار را به تصویه خود رسانده است، بیشتر به نمایش گذاشته شده است.

افزایش خریداران دوج کوین، آیا قیمت به 0.2 دلار می رسد؟
افزایش خریداران دوج کوین، آیا قیمت به ۰.۲ دلار می رسد؟

همچنین، حجم بازار افزایش یافته و اکنون به ۴ میلیارد دلار رسیده است که نشان از افزایش علاقه‌مندی به محصولات در بازار است. افزایش نشان می‌دهد که شرکت‌های جدید وارد بازار می‌شوند یا شرکت‌های موجود در حال گسترش هستند. این می‌تواند نشانه‌ای از تقویت فعالیت بازار و عامل حمایتی برای افزایش پایدار قیمت باشد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

با تکرار تحلیلهای احساساتی از طرف علی، یک محلل دیگر از Crypto Daily Trade Signals، یک الگوی مثلث متقارن در حرکت‌های قیمت DOGE شناسایی شد که می‌تواند پتانسیل ادامه حرکت صعودی را تقویت کند.

طبق این تحلیل، Dogecoin نشانه هایی از رفتار صعودی را نشان می دهد، با مقاومت فوری نزدیک به ۰.۱۵۹۵۰ دلار. با این حال، از آنجایی که DOGE قبلاً از آن فراتر رفته بود، تحلیلگر سطوح مقاومت دیگری را در ۰.۱۶۹۸۰ دلار و ۰.۱۸۴۴۰ دلار ذکر کرد.


منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده