آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هشدار حیاتی شیبا به آینده، تحولات عمده پیش روی آن است

نظر بنیانگذار دوج کوین در مورد درگذشت کابوسو

هشدار حیاتی شیبا به آینده، تحولات عمده پیش روی آن است

به گزارش زوم ارز، با توجه به تغییرات بزرگ آینده، جامعه به شدت توصیه می‌شود درباره این ارز دیجیتال، شیبا، هشدار دقت کند. این انتقاد احتیاطی در زمانی مطرح می‌شود که اکوسیستم شیبا آماده برای رشد است اما همچنین آسیب‌پذیر در برابر تداوم حرکت‌های بد اشخاص است. این هسته به روشنی کمک کردند به دست افرادی که در کانال‌های شبیه به کانال‌های قانونی شیبا اینو، با فعالیت‌های کلاهبرداری، افراد را فریب می‌دهند. «هشدارهای کلاهبرداری Shibarmy» توانستند حساب‌های تقلبی که ادعا می‌کردند توکن Treat را در X فروش می‌کنند، شناسایی کنند. با توجه به “هشدارهای کلاهبرداری Shibarmy”، افراد تقلبی و کلاهبرداران از شیوه‌های مختلفی برای ایجاد حساب‌های کلاهبرداری استفاده می‌کنند. این اقدامات شامل ارائه اطلاعات فریبنده، هدایت کاربران به وب‌سایت‌های کلاهبرداری، یا جمع‌آوری اطلاعات شخصی به منظور استفاده مخرب می‌شوند. در این زمینه، اعضای انجمن شیبا اینو باید همواره اطمینان حاصل کنند که ارتباط دائمی با اشخاص رسمی دارند و باید بدانند که هیچ‌کس نماینده تیم شیبا اینو نیست که از طریق پیام خصوصی با آنها تماس برقرار کند، درخواست هماهنگی در مورد کیف پول یا ارسال اطلاعات شخصی نخواهد داد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

تحولات عمده ایجاد می شود

تحولات هیجان‌انگیز در جامعه شیبا همچنان ادامه دارد، زیرا پروژه‌های بزرگی در حال آماده‌سازی هستند. از اطلاق نسخه جدید بازی Shiba Eternity برای کسب درآمد در Shibarium تا معرفی توکن آتی TREAT، اکوسیستم شیبا آماده به گسترش قابل توجهی است و این امر نشان‌دهنده راه‌های جدیدی برای بهره‌وری و رشد است.

توسعه‌های Shibarium از طریق هارد فورک‌ها و پیشرفت‌های فنی، نشانگر پتانسیل نوآوری‌ها و پیشرفت‌های فناوری در آینده بلاک چین است. ارز دیجیتال شیبا قصد دارد از این تحولات برای افزایش پذیرش، توسعه قابلیت مقیاس‌پذیری و ایجاد امکانات جدید در زمینه DeFi و برنامه‌های مبتنی بر بلاک چین استفاده کند و سپری کردن عصر جدیدی از این فناوری را آغاز نماید.

علاوه بر این، تخمین‌ها درباره مشارکت‌های بالقوه که می‌تواند به تقویت ابزار شیبا منجر شود، بسیار زیاد است. در هفته گذشته، شیتوشی کوساما، رهبر شیبا اینو، ویدیو حماسی “Evita” را به اشتراک گذاشت. با توجه به این پیش‌بینی‌ها، جامعه شفاقت طلبانه منتظر اعلان‌هایی است که ممکن است به طور بالقوه منجر به افزایش ارزش و استفاده از شیبا شود.

منبع : u.today


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده