آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

اطمینان حاصل می‌شود که قیمت لینک از روندهای بازار تضمین شده است

اطمینان حاصل می‌شود که قیمت لینک از روندهای بازار تضمین شده است

اطمینان حاصل می‌شود که قیمت لینک از روندهای بازار تضمین شده است

به گزارش زوم ارز، قیمت LINK (Chainlink) به طور قابل ملاحظه‌ای با تحلیل نمادهای گسترده‌تر بازار بهبود مستلزم را نشان می‌دهد و به نظر می‌رسد این روند موثر است.

نداشتن حضور فعال در شبکه، امیدواری و اعتماد به یک رالی نشان‌دهنده یک وضعیت است که می‌تواند به دستیابی به منافع قابل توجهی منجر شود.

سرمایه گذاران Chainlink عقب نشینی می کنند، اما برای خیر

قیمت Chainlink در نمودار روزانه به زنجیره سبز اشاره می‌کند، و این نشان از انعطاف‌پذیری بیشتر در رفتار سرمایه‌گذاران است. این الگوهای مشابه را می‌توان در بازار ارزهای دیجیتال مشاهده کرد.

متوسط ​​سن بیت‌کوین به متوسط ​​سن تمام بیت‌کوین‌های موجود در بازار اشاره دارد. این مفید است برای ارزیابی تمرکز سرمایه‌گذاران و فشار فروش محتمل. افزایش مذکور در این معیار نشان دهنده نگه‌داری (HODLing) و انعطاف پذیری بین سرمایه‌گذاران است.

عصر سکه میانگین پیوند زنجیره ای. منبع: Santiment
عصر سکه میانگین پیوند زنجیره ای. منبع: Santiment

با اینکه عدم مشارکت شبکه به طور کلی نشانه‌ای از کاهش است، اما در حال حاضر همچنان احساسات مثبت به مخاطبان منتقل می‌شود.

در صورت ادامه روند، آلت کوین ممکن است به رشد خود ادامه دهد و این منجر به درآمد قابل توجهی برای سرمایه‌گذاران خواهد شد. بر اساس شاخص جهانی ورودی/خروجی پول (GIOM)، تقریباً ۱۸۲ میلیون لینک با ارزش بیش از ۲.۶ میلیارد دلار در حالت سوددهی قرار دارند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

این جنبش از محدوده قیمت ۱۳.۸۶ تا ۱۵.۵۷ دلار خریداری شده است. با در نظر گرفتن اینکه برای رسیدن به قیمت ۱۵.۶۰ دلار، قیمت LINK فقط باید ۶ درصد افزایش یابد، به نظر می رسد که این خریداری به زودی با سود همراه خواهد بود.

در اینجا اطلاعات جامعی در مورد روش‌های خرید Chainlink (LINK) و تمام جزئیات مهم مربوطه قرار دارد. به مقالات مرتبط دیگر بیشتر دقت کنید.

Chainlink GIOM. منبع: IntoTheBlock
Chainlink GIOM. منبع: IntoTheBlock

از طریق انتظار سرمایه‌گذاران از خروج از بازار، می‌توان جلوی حرکت خروجی آنان را گرفت و افزایش قیمت را نتیجهٔ کاهش فروش‌ها خواهیم داشت، زیرا خریداران بدون فعالیت نزولی در شبکه، به دنبال خرید محصول هستند.

پیش‌بینی قیمت لینک: رشد پیش‌رو

در حال حاضر، LINK در تلاش است تا مقاومت ۱۴.۴۵ دلاری را به حمایت تغییر دهد و در حدود ۱۴.۶۳ دلار معامله می‌شود. اگر تست موفقیت آمیز این سطح به عنوان حمایت رخ دهد، ممکن است منجر به جهش به سمت مقاومت در ۱۵.۶۳ دلار شود.

از آنجایی که فروش بالا به سودآوری منجر می‌شود، افزایش قیمت می‌تواند به سمت شکستن این مقاومت حرکت کند.

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای. منبع: TradingView
تحلیل قیمت لینک زنجیره ای. منبع: TradingView

با این وجود، اگر تلاش اولیه برای تبدیل ۱۴.۵۴ دلار به پشتیبانی با شکست مواجه شد، احتمال کاهش سرمایه وجود دارد. قیمت لینک ممکن است به ۱۳.۷۶ دلار کاهش یابد، که این ترند صعودی را لغو می کند و قیمت آلتکوین را به ۱۲.۹۳ دلار کاهش می دهد.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده