آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سرمایه گذاران بزرگ از فروش سهام لینک خودداری می کنند، اما چرا؟

سرمایه گذاران بزرگ از فروش سهام لینک خودداری می کنند، اما چرا؟

سرمایه گذاران بزرگ از فروش سهام لینک خودداری می کنند، اما چرا؟

به گزارش زوم ارز، در ماه گذشته، کاهش قابل توجهی در جریان دارندگان بزرگ Chainlink (LINK) به صرافی ها مشاهده شده است. این نشان می‌دهد که دارندگان اصلی این ارز دیجیتال، فقط یک قسمت کوچک از دارایی‌های خود را برای فروش به صرافی‌ها انتقال داده‌اند.

قیمت کنونی LINK به ارزش معاملاتی ۱۴.۳۱ دلار دارد، که این نشان دهنده عملکرد فعلی آن است. در طول ماه گذشته، ارزش این ارز دیجیتال حدود ۲۱ درصد کاهش یافته است.

با کاهش قیمت LINK، جریان شبکه از نهنگ‌های این ارز به صرافی‌های ارزهای دیجیتال نیز کاهش یافته است. در طول ۳۰ روز گذشته، این کاهش ۱۱۰ درصدی اتفاق افتاده است.

تاکنون، درصد نسبت جریان خالص دارنده به مبادلات از LINK برابر با -۰.۰۶٪ بوده است از زمان نگارش این مطلب.

نسبت Netflow به صرافی دارندگان بزرگ Chainlink. منبع: IntoTheBlock
نسبت Netflow به صرافی دارندگان بزرگ Chainlink. منبع: IntoTheBlock

این معیار، مقدار ارز دیجیتالی که از نهنگ‌ها به صرافی‌ها منتقل می‌شود را نسبت به کل جریان خالص مبادلات اندازه‌گیری می‌کند. در صورتی که ارزش این معیار منفی باشد، این بدان معنی است که تنها قسمت کوچکی از دارایی‌های سرمایه‌گذاران بزرگ به صرافی‌ها ارسال می‌شود.

این می‌تواند به عنوان یک نشانه مثبت تعبیر شود که نشان می دهد سرمایه گذاران بزرگ در حال افزایش سرمایه خود هستند و از فروش دارایی‌های خود خودداری می‌کنند.

با توجه به نسبت ارزش بازار توکن به ارزش تحقق یافته (MVRV)، در حال حاضر ممکن است برای برخی از دارندگان LINK زمان مناسبی برای خرید باشد که منجر به بازگشت سود قابل توجهی شود.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

در حال نوشتن این مقاله، نسبت‌های MVRV توکن، که بر اساس میانگین متحرک ۳۰ روزه و ۳۶۵ روزه محاسبه شده‌اند، به ترتیب -۳.۷ درصد و -۱.۰ درصد است.

نسبت MVRV لینک. منبع: Santiment
نسبت MVRV لینک. منبع: Santiment

این معیار نسبت قیمت فعلی یک دارایی به میانگین قیمت هر سکه یا توکن خریداری شده برای آن دارایی را اندازه گیری می‌کند و مورد بررسی قرار می‌دهد.

هنگامی که ارزش آن به شکل منفی باشد، قیمت بازار دارایی مورد نظر کمتر از متوسط قیمت خرید تمام توکن‌های در گردش آن می‌باشد.

این به عنوان یک نشانه خرید در نظر گرفته می‌شود زیرا اشاره به خرید دارایی با قیمت کمتر از قیمت تاریخی آن دارد.

اگر سرمایه‌گذاران از فرصت خرید استفاده کنند، قیمت رشد خواهد کرد

اگر نهنگ‌های LINK همچنان از فروش خودداری کنند و سایر سرمایه‌گذاران از افت فعلی ارزش آلت‌کوین بهره ببرند، احتمالا قیمت آن به ۱۵.۱۷ دلار افزایش خواهد یافت.

تحلیل لینک. منبع: TradingView
تحلیل لینک. منبع: TradingView

اگر کاهش قیمت ادامه یابد، ممکن است قیمت LINK به زیر ۱۳ دلار برسد.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده