اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بایننس تراکنش‌های بانکی با دلار آمریکا را متوقف کرد

بایننس تراکنش‌های بانکی با دلار آمریکا را متوقف کرد

صرافی بایننس، به طور موقت، امکان انتقال بانکی با دلار آمریکا را متوقف کرده است. در ادامه، جزییات این خبر بررسی خواهد شد.

به گزارش زوم ارز، صرافی بایننس، برجسته‌ترین صرافی رمز ارز در جهان، در توییت روز دوشنبه اعلام کرد که امکان برداشت و واریز دلار آمریکا را غیرفعال کرده است.

تاکنون مشخص نشده است که چرا این پلتفرم رمز ارزی به طور ناگهان، انتقال‌های بانکی با دلار با متوقف کرده است. هرچند، این صرافی تاکید کرد که سخت در تلاش هستند تا سرویس مذکور را دوباره راه‌اندازی کنند.

صرافی بایننس، بزرگی این حرکت را کوچک جلوه داد. این صرافی به این امر اشاره کرد که تنها 0.01 درصد از کاربران فعال آن، به طور مداوم از انتقال‌های بانکی با دلار استفاده می‌کنند. این آمار، تنها درباره مشتریان غیرآمریکایی این صرافی، که دارایی خود را به شکل پول از بانک‌ها دریافت یا به بانک‌ها ارسال می‌کنند، صادق است.

کاربران همانند قبل، می‌توانند از بقیه‌ی روش‌های خرید و فروش رمز ارز بر روی بایننس، از جمله کارت‌های اعتباری، بدون هیچ مشکلی استفاده کنند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

صرافی بایننس آمریکا، زیرمجموعه آمریکایی بزرگترین صرافی رمز ارزی جهان، از این تغییر پیروی نخواهد کرد.

بایننس کوین، توکن بومی صرافی بایننس، علی‌رغم انتشار این خبر پایداری قیمت خود را حفظ کرده است.

ماه گذشته، بایننس اعلام کرد که از ماه فوریه، امکان انجام تراکنش‌های فیات در شبکه سوییفت توسط افراد، با انتقال کمتر از 100000 دلار، حذف خواهد شد.

بر اساس داده‌های سایت Coingecko، در لحظه نگارش این خبر بایننس کوین با 1.7 درصد رشد در شبانه روز گذشته، در سطح قیمت 327.9 دلار قرار دارد.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا