اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

بایننس در گرجستان، آموزش بلاکچین ارائه خواهد کرد

بایننس در گرجستان، آموزش بلاکچین ارائه خواهد کرد

بزرگترین صرافی رمز ارزی در جهان، بایننس، از انعقاد تفاهم‌نامه با نهاد ابتکارات و فناوری گرجستان (GITA) خبر داد. دو طرف این تفاهم‌نامه، به دنبال همکاری با یکدیگر برای انجام اقدامات آموزشی و اجتماعی در صنعت بلاکچین و توسعه‌ی بیشتر صنعت رمز ارزی در این کشور هستند.

به گزارش زوم ارز، این توافق، پس از جلسه‌ای در ماه نوامبر میان چانگپنگ ژائو، مدیرعامل این پلتفرم و ایراکلی گاریباشویلی، نخست وزیر گرجستان، شکل گرفت. در این جلسه، پیرامون سرمایه‌گذاری نیز صحبت شد. بایننس، پروژه‌های آکادمی و خیریه‌ی این صرافی را پوشش خواهد داد و همچنین، رویدادها و مسابقاتی را توسط بایننس چین در این کشور سازمان‌دهی خواهد کرد.

رییس بایننس در منطقه گرجستان گفت: اهداف ما، با اهداف GITA هم‌راستا هستند. به کمک هم، می‌توانیم سیستم بهینه‌ای در گرجستان ایجاد کنیم که در آن، فناوری و ابتکارات می‌توانند توسعه یابند.

آوتاندیل کاسرادزه، رییس GITA، اشاره کرد که مسابقات و کارگاه‌های بلاکچینی که در پارک‌های فناوری گرجستان برگزار خواهند شد، بستر تشکیل ایده‌های استارتاپی جدید و راه‌اندازی پروژه‌های متمایل به تجاری‌سازی را فراهم خواهند کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این همکاری، اولین اقدام آموزشی بایننس در گرجستان، کشوری سازگار با ارزهای دیجیتال که به دنبال به‌روز کردن قوانین دارایی دیجیتال خود است، به شمار نمی‌رود. در ماه ژانویه، این صرافی از امضای تفاهم‌نامه‌ی همکاری با دانشگاه فناوری و کسب‌وکار این کشور، جهت فراهم آوردن آموزش بلاکچین برای دانشجوهای این دانشگاه، خبر داد. آکادمی بایننس، منابع آموزشی پیرامون بلاکچین، وب3، NFTها و ارزهای دیجیتال ارائه خواهد داد.

صرافی بایننس، اقداماتی مشابه در کشورهای دیگر در مناطق شرق اروپا، پساشوروی و قفقاز به عنوان بخشی از تمرکز خود برای گسترش حضور در این ناحیه، انجام داده است.

🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢 

منبع: Bitcoin.com


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا