لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

حجم معاملات آن چین کاردانو از اتریوم پیشی گرفت

تغییر محسوس عملکرد کاردانو پس از هارد فورک وسیل

حجم معاملات آن چین کاردانو از اتریوم پیشی گرفت

طی سال جاری، کاردانو از حیث حجم معاملات آن چین ۲۳۸ درصد رشد را تجربه کرده است.

به گزارش زوم ارز و بر اساس گزارشی که اخیرا توسط پلتفرم Kraken Intelligence منتشر شده است، کاردانو در میزان حجم تراکنش‌های روزانه‌ی آن چین با رشدی ۱۶ درصدی مواجه شده است.

این رمز ارز با اختلاف محسوسی از بیت کوین، اتریوم، دوج کوین و الگو فاصله گرفته است. شایان ذکر است که در ماه جولای، بزرگترین میم کوین بازار با افتی ۵۴ درصدی در میزان تراکنش‌های آن چین مواجه شد.

از ابتدای سال تاکنون، توکن بومی شبکه‌ی کاردانو ۲۳۸ درصد افزایش فعالیت روزانه را تجربه کرده است.

این گزارش اشاره کرد که راه اندازی برنامه‌های گوناگونی همچون صرافی غیر متمرکز SundaeSwap و برنامه‌ی گیمینگ متاورس Pavia، دلیل اصلی پشت چنین رشدی است.

همچنین، هارد فورک وسیل، که انتظار می‌رفت در ماه جولای راه اندازی شود، در این رشد چشم‌گیر تاثیر بسزایی داشته است. همانطور که توسط U.today گزارش شد، راه اندازی این به‌روزرسانی بسیار مورد انتظار، به دلیل وجود مشکلات فنی، به تعویق افتاده است.

کاردانو، که از حیث ارزش بازار در جایگاه هشتم قرار دارد، نسبت به اوج تاریخی خود در روز دوم سپتامبر ۲۰۲۱ افت هنگفت ۸۳.۲ درصدی را تجربه کرده است. با این وجود، طی ۳۰ روز اخیر کاردانو ۱۲.۶ درصد رشد را به خود دیده است. در لحظه‌ی نگارش این خبر، این توکن با رشدی ۱.۷ درصدی در شبانه روز اخیر، در سطح قیمت ۰.۵۲ دلار معامله می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده