آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

۱۰.۳۲ میلیون دلار شیبا برداشت شد، اما به کجا رفت؟

466 درصد سوختگی های هفتگی شیبا افزایش یافت، اما قیمت شیبا 22 درصد کاهش یافت

۱۰.۳۲ میلیون دلار شیبا برداشت شد، اما به کجا رفت؟

به گزارش زوم ارز، هفته گذشته عملکرد ارز دیجیتال محبوب شیبا اینو (SHIB) نسبتاً منفی بود. افت قابل توجهی در قیمت مشاهده نشد، اما تحولات مثبت نیز ظاهر نشد. علاوه بر این، قیمت SHIB همچنان زیر سطح مقاومت کلیدی ۰.۰۰۰۰۱۸۳ دلار در هر توکن باقی ماند.

به نظر می‌رسد هیچ فردی برای خرید این ارز رمزنگاری شده محبوب وجود ندارد. با این حال، حداقل یک شخص ناشناس در نشانه شیبا اینو در این هفته مشاهده شد.

همانطور که اطلاعات Arkham نشان می‌دهد، آدرس “۰x9d9f” 593.26 میلیون SHIB معادل ۱۰.۳۲ میلیون دلار را از صرافی بزرگ ژاپنی Coinone برداشت کرده است. این تنها معامله‌ای بود که صاحب این آدرس انجام داده است.

600 میلیون شیبا اینو (SHIB) راز مبهوت تبادل عمده: چه اتفاقی افتاد؟

آیا این امکان وجود دارد که کیف پول به خود Coinone متصل شود؟ این یک سوال باز است بدون دسترسی به مدارک قابل اعتماد در این زمینه. علاوه بر این، برخی از تراکنش‌های عجیبی روی کیف پول انجام شده است، از جمله تبادل ارزهای رمزنگاری شده مانند میم به جای SHIB با استفاده از Uniswap. فعالیت‌های چنین نوعی برای کیف پول‌های متصل به صرافی های رمزنگاری با گردش مالی ده‌ها میلیون دلار معمولی نیستند.

600 میلیون شیبا اینو (SHIB) راز مبهوت تبادل عمده: چه اتفاقی افتاد؟

نادیده گرفتن دیدگاه‌هایی که این کیف پول را به عنوان یک وسیله مبادله تعریف می‌کنند، فضایی جذاب‌تر را برای ارائه استدلال فرااز می‌گشاید.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

آیا این اقدام بزرگانه برای خرید بیش از ۱۰ میلیون دلار ارز دیجیتال SHIB توسط این سرماک نتجیه‌ای از افت و عقب نشینی در بازار می‌باشد؟ چه انتظاراتی این بزرگان از قیمت ارز محبوب رمزنگاری میم دارند و آیا این اقدام باعث آغاز یک موج جدید از خرید توکن Shiba Inu خواهد شد؟


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده